Logitech Rumblepad 2-przerywane połączenie

Witam. Kiedy wkładam wtyczke USB z pada do kompa czasami wykrywa mi pada a czasami nie. Jak juz wykryje to jak zaczynam grac w Fifa 08 gram, gram i pad przestaje sam dzialac a dzialal normalnie. Czasami tego problemu nie ma czasami moge pograc ile chce ale bardzo żadko. Jaka moze byc tego przyczyna? Porty USB sa raczej dobre poniewaz inne urzadzenia dzialaja poprawnie. Pad ma niecaly tydzien i wczoraj bylem go wymienic na inny ale problem dalej jest taki sam. Bardzo czesto jak podlanczam pada do kompa wyskakuje okienko “nierozpoznane urządzenie USB” i nie wykrywa go systemowy Kontroler gier a czasami jest wszystko wporzadku. Nie mam pojecia o co tu chodzi… pozdrawiam i prosze o pomoc.

Doradzam zainstalowanie najnowszych sterowników do chipsetu ze stron producenta płyty głównej. Dodatkowo możesz zainstalować, również najnowsze, oprogramowanie Logitcha. Jak nie pomoże spróbuj, skorzystać z innego portu USB.

Pozdrawiam :wink:

Czyli chodzi o najnowsze sterowniki płyty glównej tak? czyli firma i model i szukac? a po portach USB juz skakalem i na kazdym jest tak samo…a najnowsze sterowniki Logitech juz mam zainstalowane…

Tak, chodzi o najnowsze sterowniki do płyty (w szczególności do chipsetu). Na stronie powinno być wyszczególnione przy pozycji odnoszącej się do chipsetu (słowo “chipset” w nazwie). Jeśli sobie nie poradzisz ze znalezieniem podaj dokładny model płyty i producenta, to podeśle Ci gotowe linki.

Pozdrawiam :wink:

Moja płyta glówna to Asrock k7s8x v3 i znalazlem sterowniki ale zadnych sterów do “chipsetu” tam nie widze:( tutaj znalazlem te sterowniki http://www.asrock.com/mb/download.asp?M … S8X%20R3.0

pozdrawiam:)

Ściągnij te co podałeś (wszystkie) i zainstaluj.

Pozdrawiam :wink: