Logitech SetPoint - problem

Witam,

mam problem z oprogramowaniem do myszki i klawiatury, otóż po zainstalowaniu najnowszego SetPointu 4.72 klawiatura działała jednak myszka już nie… Tyle, że w opcjach SetPointu nie było zakładek do ustawień myszki ani klawiatury. Następnie próbowałem zainstalować SetPoint 4.70 z takim samym skutkiem, po zainstalowaniu odpowiedniego SetPointu próowałem jeszcze nawiązać połączenie myszki z kompem, ale nie udawało się. Dopiero po zainstalowaniu starego SetPointu 2.12 z płyty z oprogramowaniem od myszki, mysz zaczęła działać i w opcjach była zakładka gdzie mogłem sobie zmieniać akcje dla poszczególnych przycisków. Jednak chciałbym także korzystać z dodatkowych funkcji klawiatury. I teraz moje pytanie co mam dalej robić z tym problemem? Czy istnieje możliwość dodania urządzeń do SetPointu?

Mysz: MediaPlay™ Cordless Mouse (bezprzewodowa Bluetooth)

Klawiatura: Media Keyboard Elite (przewodowa)

Pozdrawiam.

Viperdiesel , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

miałem podobny problem z wykrywaniem urządzeń logitecha przez setpointa…

z reguły pomagało przełożenie wtyczki usb z jednego portu do drugiego,

choć raczej do końca to nie rozwiązuje problemu z tym softem,

to na razie mam spokój…

Jaki masz system na komputerze? Media Keyboard Elite w nowszych edycjach systemów(Vista, Xp sp3[chyba], Windows 7) ma sterowniki już wbudowane i nie wykorzystuje oprogramowania SetPoint.

Przekładanie w inne porty nic nie daje.

No właśnie mam XP z SP3, czyli co to oznacza?

Xp z SP3 ma już chyba wbudowany sterownik w system do tej klawiatury i nie można modyfikować konfiguracji klawiszy programem SetPoint ( przed chwilą sprawdziłem na mojej Elite).

jak nie można jak można ?

zainstaluj wersjie 2.13 to będziesz mógł…

http://zapodaj.net/20805571.jpg.html

No i właśnie tutaj też jest mały problem bo w necie nigdzie nie ma 2.13 najstarsze to 2.22 :frowning: Zaraz zainstaluje 2.22 i zobaczymy co się stanie.

Edit: Zainstalowałem (wersja angielsk) i pokazuje się zakładka tylko dla myszki, o klawiaturze nic nie słychać… a może trzeba pokombinować coś ze sterownikami systemowymi? i dopiero póżniej zainstalować setpointa?

a ja mam problem, i przy XP i przy Viscie U

mam Cordless Desktop MX 3000 i co jakis czas nagle samoczynnie robi mi sie maxymalne powiekszenie strony tak, jakby dzialal przycisk CTRL+krecilkbym scrollem w celu powiekszenia albo naciskal przycisk lupy. Dzieje sie to w losowo wybranych momentach.

Na XP nie chce mi działać myszka Logitecha przy Setpoincie, natomiast przy Viście wkładam tylko do USB i od razu działa bez instalowania Setpointa i czegokolwiek innego