Logitech VX Revolution Laser Notebook Mouse

Witam, mam problem, ponieważ mój wysłużony A4 Tech zaczyna umierać śmiercią powolną, lecz bardzo wnerwiającą (po prostu wariuje i przestaje chodzić) stoję przed wyzwaniem zakupienia nowego gryzonia. Wstępnie już wybrałem (tak jak w temacie), ale jest jedno, ale- myszka ta jest kierowana do użytkowników lapków, a ja niestety używam deskopa i nie jestem pewien czy nie będzie ona za malutka (link) :? Po za tym czytałem testy i wypadła bardzo dobrze. Proszę, aby wypowiadały się osoby, które miała z nią styczność, lub ja użytkują :slight_smile:

PS. Zastanawiam się także nad , ale podobno kiepsko “łapie” podłoże i nie działa na wielu blatach (mimo iż jest pod lapka to po sprawdzeniu rozmiarów wydawała się całkiem “normalna” :smiley: )

http://overclock.pl/index.php/artykul,121,0,1

W wielu przypadkach nie spraiwa zmiana odświerzania, oraz w niektórych dostepnych modelach są też inne sensor

Tu masz trochę gryzoni:

http://overclock.pl/index.php/artykul,felietony,114,2

(na reszcie storn również ciekawe modele)

Wiem zastanawiałem się nad tym razerem, fatality i g5, ale ja chcę coś bez ogonka, bo on mnie po prostu już wkurza :? Razer i fatality są bardzo ładne zresztą g5 tez, no, ale ogon mi nie pasuje ;/

a co powiesz o G7 albo MX revolution? sam wlasnie mam ten sam problem co ty (moj stary A4tech zaczal padac) i tez na dniach kupuje jakiegos gryzonia i wybor padl na logitecha, tylko sie zastanawiam czy sobie od razu nie sprawic kompletu klaw+mycha.

warebel ja bym na twoim miejscu brał MX Revolution- mysz super wypasiona :slight_smile: Gdybym miał kasę to bym bez chwili zastanowienia ja kupował, ale niestety jestem ograniczony do góra 230zł ;/

Ja używam myszki logitech revolution mx for notebook!

Myszka jest rewelacyjna, bardzo czuła, działa idealnie na każdej powierzchni bez zarzutu. Wielkość myszy jest idealna bardzo wygodna i nie zbyt duża. Bardzo dobre jest oprogramowanie do myszki, można tam ustawiać ruch wskaźnika, szybkość przewijania rolką w poziomie i w pionie indywidualnie do każdego programu. Rolka ma fajną budowę można wyłączyć “trzeszczotkę” i po szybkim pokręceniu rolką kręci się ona wielokrotnie, można w ten sposób momentalnie przewinąć stronę. Myślę że jeżeli się zdecydujesz na kupno tego urządzenia będziesz zadowolony tak jak ja.

widzialem ze na allegro ktos sprowadza z USA tzw. OEMy, czyli to samo tylko bez pudelka itd, z pelna gwarancja. i koszt chyba kolo 200, wiec by ci starczylo.poszukaj, ostatnio mial G7, moze ci sprowadzi MX revolution

Jednak tytułowy logitech odpada, za drogi i w ogóle, może i ma fajny wygląd, ale wolę tą kasę na co innego sporzytkować. Co sądzicie o Creative Fatal1ty 1010- mysz ma bardzo ładny desing (wg. mnie przynajmniej ) bardzo dobrze wypadła w testach ( pclab ) oraz ma pozytywne komentarze, nie jestem tylko pewien co do jej kształtu, podobno na początku jest trochę nie wygodna, ale z czasem człowiek się przyzwyczaja, a ja nie jestem zapalonym graczem, owszem pogram w coś od czasu do czasu (jakiś cs, quake…), ale nie żeby nałogowo. Kusi mnie ponieważ ma bardzo dużą czułość mimo iż jest optykiem, a nie laserem. Co o niej sadzicie? Był bym wdzięczny gdyby wypowiadał się osoby, które miały styczność z tym gryzoniem. Thx z wszystkie odp. i pZd! !!