Logitech X-210 czy S220

(Adek350i) #1

Tak jak w temacie, szukam tanich i dobrych głośników 2.1, w oko mi wpadły 2 Logitech X-210 I S220, nie wiem które wybrać.

(Kamilmlody5) #2

Chcesz dobre głośniki 2.1 do 200zł ?. Modecom mc-2110 - drewno, subwoofer baardzo dobry jak na tą klasę. NAPEWNO nie znajdziesz lepszych głośników niż te które podałem. Nie mówię tego tylko ja(Posprawdzaj sobie fora audiofilskie, elektrode). Ale zawsze znajdzie się ktoś który powie że to g*wno, a wcale nawet ich na oczy nie widział. Miałem okazje porównać te głośniki do tych x-210 i MODECOMY Sprzątają te logitechy jak chcą. Jak z wysokimi i niskimi tonami nie mają szans.

(Adek350i) #3

Wiesz, nie jestem jakimś super fanboy' em muzyki, ja tylko potrzebuje głośników które nie trzeszczą, buczą itp.

(Kamilmlody5) #4

No ja też audiofilem nie jestem, ale raczej każdy usłyszy dziwne buki w subwooferze przy dość niskiej częstotliwości(co większości ludzi wkurza) :wink:

(Adek350i) #5

Dodam jeszcze że zależy mi na realnym dzwięku, np. do gry w szczelanki żeby dzwięk był czysty itp., na bassie mi zależy trochę mniej

(igrek) #6

Ja miałem do tej pory creative inspire t3000 i przesiadłem się na wieżę uwierz mi że dźwięk bez subwofera jest lepszy niż z nim