Logitech X-230 czy może Creative 2+1 (tylko który?)


(Marek Section8) #1

Witam, zamierzam na dniach kupić zestaw głośników 2+1, myślę również nad 5+1, ale nie wiem czy do mojego małego pokoju, (12 metrów kw.) jest sens pakować zestaw 5+1.

Dylemat polega na tym ze nie wiem jaką firmę wybrać, zawsze bylem za Creative'm, jednak znajomy twierdzi z e Logitech ładniej brzmi, nie ma "pierdzenia" przy zwiększeniu volume itp.

Wiem ze na tym forum jest spora ilość kompetentnych osób, wiec proszę o wypowiedzenie się na ten temat, abym mógł zdecydować która firmę wybrać, i ewentualny model Creativa, a może jakaś inna firma. Jeśli ktoś może tez wypowiedzieć się czy jest sens do małego pokoju brać 5+1, to będę wdzięczny, zaznaczam ze nie chodzi mi o gry, w zdecydowanym stopniu będę słuchał muzyki.

Pozdrawiam.


(Ramirez1) #2

Logitech


(Marek Section8) #3

jakies głębsze uzasadnienie ??


(Arcin11) #4

Nie można jednym słowem ocenić producenta.Obie firmy są bardzo dobre i creative i logitech.Wszystko zależy od tego jakie chcesz głośniki lubisz mocny wręcz ogłuszający bass bierz logitecha moim zdaniem w wiekszosc modeli bass jest lepszy,creative ma natomiast swietne wysokie tony pozniej za troche wyzsze kwoty to już bez różnicy bo certyfikat thx wymusza bardzo dobry dzwiek i w odsluchu nie ma zbyt duzej roznicy.Mysle że do takiego pokoju można by dać zestaw 5.1 ale będziesz miał głośno :smiley: 2.1 też wystarczy ale nie bedzie dzwieku przestrzenego.

Odpowiadając dokładnie z tematem polecam logitech 2.1 x-230 mają bdb mocny czasmi aż za mocny bass mi to akurat nie przeszkadza i naprawde niezła moc ogólną jak na takie małe głośniki.


(Marek Section8) #5

Na aż tak mocnym basie mi nie zależy, nie chcemiec sąsiadów na karku :lol: wolę sie skupic na czystym dzwięku, wiec jesli nawet wybiore Creativy, to bedzie ot chyab dobry wybór, jak wnioskuje z twojego postu, ponieważ Logitech ma przewage wzgledem basu, który az tak silny nie jest mi potrzebny. :mrgreen:


(Arcin11) #6

Tak możesz wybrać creativy.Rożnica ta jest nieznaczna ale prawda creativy moim zdaniem mają czystszy dzwiek.Podaj dokładnie model creativa 2.1 który chcesz kupić.A ile masz kasy na głośniki?


(Marek Section8) #7

Szczerze mówiać gotówka nie jest tutaj problemem, moge wydac 150, 200 czy 500, jednak kieruje sie zdrowym rozsadkiem i do komputera nie potrzebuje raczej filcharmoni :stuck_out_tongue: . Zastanawiałem sie nad

http://allegro.pl/item152751807_glosnik ... _gwar.html

http://allegro.pl/item153329370_creativ ... ja_fv.html

lub

http://allegro.pl/item154896676_creativ ... _lodz.html jesli bylyby dostepne jako 2+1

Jeszcze raz powtarzam , nie chodzi o cene, najwazniejsze jest jakosc dzwieku sposród tych 3 modeli, no i stylistyka, która wszystkie maja bardza ładną.


(Arcin11) #8

z tych co podałeś

to http://allegro.pl/item153329370_creativ ... ja_fv.html bym wybrał bo słyszałem od wielu użytkowników ,że fajnie grają

ale skoro napisałes:

to bym polecił http://proline.pl/shop.php?prodid=LOG+2.1+Z-3 lub http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=23768 i te będą najlepsze dźwięk idealny. Pozdrawiam.


(Marek Section8) #9

ok, dzieki za radę, pozdrawiam, przemyśle to co mi napisaleś.