Logitech X-540 a zintegrowana karta dzwiekowa

Witam, zamierzam kupic glosniki Logitech X-540. Moze ktorys z forumowiczow ma ten sprzet sie sie pochwali jak gra? Myslicie ze to dobry wybor?

Czy ten zestaw wymaga nowej karty dzwiekowej? Moja plyta to ASUS P4B533. Pozdrawiam

na płycie masz kartę sześciokanałową i o ile nie jesteś jakimś “wielkim melomanem” to Ci wystarczy , głośniki firmy Logitech są przeważnie dobrej jakości.

Świetny wybór.

Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać głośniki to przydała by się lepsza.

Dobrze wybrałeś Logitechy są najlepsze miałem Creativy aż dwa zestawy 5.1 P580 i T5900 i szybko siadał w nich pilot. Teraz zakupiłem sobie Logitechy Z-2300 THX i jestem pod wrażeniem, ten bass powala na kolana wszystko w domu sie trzesie a na połowie głośności gram. Ten zestaw co Ty swybrałeś też jest niezły, tylko że ma małą moc bo mój zestaw ma 200W RMS. A co do karty lepiej zmień na lepszą. Ja mam Creative Live 5.1 i jestem z niej bardzo zadowolony dzwięk jest czysty i basy sa mocniejsze nie ma porównania co do zintegrowanej karty dzwiękowej.

Myslalem na Z-2300 ale to troche inny przedzial cenowy :? Melomanem nie jestem, dotychcasz uzywale jakis starych Media-tech’ow ktore mial moze 5W wiec moc calego zestawu Logitech’a (70W) powinna spokojnie starczyc. Zdecydowalem zostac narazie przy zinegrowanej karcie i zobacze jak to bedzie gralo z czasem moze zdecyduje sie na wymiane.

Moze moje pytanie wyda sie dla was smieszne. Czy jest mozliwosc podlaczenia tylko przednich glosnikow a odlaczenia tylnich satlitek. Czy caly zestaw bedzie w tej konfiguracji dzialal poprawnie?

Mam x-540-stki od paru dni. Są podłączone do 8-kanałowej karty ale …to jest karta USB (dołączona do słuchawek SteelSound 5H). Wszystkie głośniki działają mimo tego, że podłączyłem tylko zieloną wtyczke;p Coż można powiedziec o dzwieku? Rewelacja. Tryb matrix robi swoje. Przy dobrym ustawieniu satelit robi wrazenie jak na tą cenę:-) Normalnie to sie gra i słucha muzy na połowie volium. Powyzej połowy regulatora głosnosci słuchanie ponad godzine przyprawia o lekki ból głowy :D:D Zapewne jeszcze lepsze wrazenie bedzie sprawiał sprzet na k.dz. X-Fi, ktora zamierzam dokupic(jak dostane stypendium;p)