Logitech X-540 a zintegrowana karta dzwiekowa

(Sppooxx) #1

Witam, zamierzam kupic glosniki Logitech X-540. Moze ktorys z forumowiczow ma ten sprzet sie sie pochwali jak gra? Myslicie ze to dobry wybor?

Czy ten zestaw wymaga nowej karty dzwiekowej? Moja plyta to ASUS P4B533. Pozdrawiam

(system) #2

na płycie masz kartę sześciokanałową i o ile nie jesteś jakimś "wielkim melomanem" to Ci wystarczy , głośniki firmy Logitech są przeważnie dobrej jakości.

(Arcin11) #3

Świetny wybór.

Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać głośniki to przydała by się lepsza.

(Jarek N.) #4

Dobrze wybrałeś Logitechy są najlepsze miałem Creativy aż dwa zestawy 5.1 P580 i T5900 i szybko siadał w nich pilot. Teraz zakupiłem sobie Logitechy Z-2300 THX i jestem pod wrażeniem, ten bass powala na kolana wszystko w domu sie trzesie a na połowie głośności gram. Ten zestaw co Ty swybrałeś też jest niezły, tylko że ma małą moc bo mój zestaw ma 200W RMS. A co do karty lepiej zmień na lepszą. Ja mam Creative Live 5.1 i jestem z niej bardzo zadowolony dzwięk jest czysty i basy sa mocniejsze nie ma porównania co do zintegrowanej karty dzwiękowej.

(Sppooxx) #5

Myslalem na Z-2300 ale to troche inny przedzial cenowy :? Melomanem nie jestem, dotychcasz uzywale jakis starych Media-tech'ow ktore mial moze 5W wiec moc calego zestawu Logitech'a (70W) powinna spokojnie starczyc. Zdecydowalem zostac narazie przy zinegrowanej karcie i zobacze jak to bedzie gralo z czasem moze zdecyduje sie na wymiane.

Moze moje pytanie wyda sie dla was smieszne. Czy jest mozliwosc podlaczenia tylko przednich glosnikow a odlaczenia tylnich satlitek. Czy caly zestaw bedzie w tej konfiguracji dzialal poprawnie?

(Pioters) #6

Mam x-540-stki od paru dni. Są podłączone do 8-kanałowej karty ale ...to jest karta USB (dołączona do słuchawek SteelSound 5H). Wszystkie głośniki działają mimo tego, że podłączyłem tylko zieloną wtyczke;p Coż można powiedziec o dzwieku? Rewelacja. Tryb matrix robi swoje. Przy dobrym ustawieniu satelit robi wrazenie jak na tą cenę:slight_smile: Normalnie to sie gra i słucha muzy na połowie volium. Powyzej połowy regulatora głosnosci słuchanie ponad godzine przyprawia o lekki ból głowy :D:D Zapewne jeszcze lepsze wrazenie bedzie sprawiał sprzet na k.dz. X-Fi, ktora zamierzam dokupic(jak dostane stypendium;p)