Logitech X540 - jednoczesne podłączenie tv i komputera

Witam . Jak podłączyć jednocześnie komputer i tv do Logitech x-540 ?. Proszę o szybką odpowiedź.

możesz spróbować kupić 1 rozgałęziacz(na jack’a)+jeden kabel jack-cinch i podłączasz przy subwooferze(wejście zielone), a chincz przy telewizorze tylko będziesz i tak musiał przełączać w przypadku oglądania TV. Innego sposobu nie znam;]

a jakby kupił 3 rozgałęziacze mini jack i wpiął je do pierwszych trzech wejść mini jack z tył subwoofera . Potem by do tych rozgałęziaczy wpiał ten kabel z potrójnymi mini jackami (druga końcówka do kompa; załączony w zestawie) i drugi kabel też z tymi trzema minijackami tylko że z drugą końcówką białą i czerwoną i by podpiął do dekodera. Wtedy by chodziło?

Dodane 10.10.2010 (N) 22:43

a i jeszcze kwestia czy ten drugi kabel w ogóle istnieje…

Chłopie tam jest tylko jedno wejście…

kup sobie takie ustrojstwo i spokój…

http://allegro.pl/przelacznik-audio-vid … 82013.html

o widzisz :slight_smile: tego szukałem :smiley: a jakich kabli będę potrzebował ? wystarczą mi te co dostanę w zestawie czy muszę coś dokupić ??

Dodane 12.10.2010 (Wt) 22:41

to jak z tymi kablami ? Bo chciałbym zamówić tylko nie wiem jakie kable będę potrzebował…

w zestawie masz kabel do którego podpinasz jacka(tego zielonego :stuck_out_tongue: ), a z drugiej strony masz dwa cinche o ile dobrze pamiętam.