Logitech Z-5500 czy Creative S750?


(Maniek48) #1

Witam. Chciałbym kupić najlepsze obecnie dostępne głośniki komputerowe na rynku i mam dylemat, które z wymienionych w temacie są lepsze, a najlepsze do muzyki? Czytałem już różne fora ale wszędzie zdania są podzielone praktycznie po równo i nie wiem w końcu, które mam wybrać.. A co Wy o tym sądzicie?


(eyeti) #2

Moim zdaniem Logitech z 5500 i Creative s750 będą dobre.

Myślę jednak że Creative jest lepszy :smiley:

Pozdrawiam


(impassive) #3

(Larry Bigl) #4

szczerze polecam Logitechy. Mój znajomy zakupił je w styczniu i gdy posłuchałem muzyki z nich to mi szczęka opadła. To wszystko na jakiejś leciwej starej integrze...one w połączeniu z dobrą dźwiękówką to jakby to ująć..."KOZAK"


(Chrucik) #5

Maniek48 , jakiej wielkości masz pomieszczenie w którym będziesz "grał" i jaką masz kartę dźwiękową ??

Ja też postawił bym na firmę Logitech !!


(Maniek48) #6

Pokój ma 30m2, a karta dźwiękowa jest w notebooku Toshiba X200-253, wiem tylko, że obsługuje stereo 24 bity, a tutaj jest dokładniejszy opis

http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/ToshibaCSG/jsp/productPage.do?LNG=20&service=CE&PRODUCT_ID=150430&toshibaShop=false

(Larry Bigl) #7

Takie głośniki do takiej dźwiękówki? :x


(Maniek48) #8

Zawsze można X-Fi Fatality na Express Card dokupić :wink:


(Larry Bigl) #9

no w takim razie jeśli nie jest to dla Ciebie problem wydać dodatkowy grosz to bez zastanowienia bierz Logitechy : )


(Jarek N.) #10

Witam.

Ja polecam głośniki firmy Logitech. Ja posiadam Logitech Z-2300 (satelitki 2x40W i subwoofer 1x 120W) i grają pięknie z kartą dzwiękową Creative. Ja już miałem dwa zestawy głośników firmy Creative i w obydwu po roku siadł mi pilot a Logitecha mam już ponad 2 lata i wszystko chodzi jak nowe. Mam pokój 15m x 5m i bass powala na kolana jest tak miękki że wszystko się trzęsie a gram tylko na połowie głośności, satelitki grają bardzo czysto. Polecam firme Logitech. Creative robi tylko bardzo dobre karty dzwiękowe, a inne produkty jak mp3, głośniki itp. są tylko dobrej jakości.