Logitech z-5500 czy Onkyo?

Witam was mam pytanie… Jaki zestaw jest lepszy czy głośniki Logitech Z-5500 czy zestaw Onkyo Amplituner+ 5.1 http://www.eu.onkyo.com/products/AVX-380.html

Jaki lepiej zagra w muzyce?

Co to za pytanie. Jasne, że Onkyo.

sorki za pytanie.Pytam bo mam do wyboru jedną z tych 2 zestawów.A wiesz może jak onkyo się spisuje w muzyce?

Na pewno lepiej niż Logitech, bo Onkyo to firma, która używa bardzo dobrych podzespołów. Chociaż jest to zestaw kina domowego, wiec najlepiej będzie w filmach, do muzyki powinno się używać stereo ;).

W porządku,ale jeżeli w Amplitunerze zmienię na stereo to osiągnę dobry dźwięk? wtedy muzyka będzie szła na 2 fronty i sub tak?

Zmiana trybu z 5.1 na stereo raczej nie zmieni wiele oprócz tego, jak będzie rozdzielony sygnał.

Pisząc stereo miałem na myśli zestaw amplituner + 2 porządne kolumny, bo te w muzyce sprawdzą się o niebo lepiej niż ten zestaw 5.1, chociaż to i tak zagra ładnie (na pewno lepiej niż logitech).

Wiesz nie jestem audiofilem chodzi mi tylko o to bym mógł od czasu do czasu posłuchać sobie muzyki(taki subwoofer mam nadzieje że da trochę basu) i uzyskać 5.1 w xboxie czyli grach/filmach

Popieram przed mówce - Onkyo. Jeśli częściej grasz w gry to 5.1, wolisz muzykę to 2.1, choć bym preferował dobre 2.0.

Niestety nie mam funduszy by kupić dobre 2.1 mógłbym kupić tańsze głośniki lecz nie chce.Tak sobie myślę że zakupie ten zestaw 5.1 a w przyszłości gdy uzbieram kasę to wymienię tylko 2 przednie głośniki na kolumny a resztę zostawię.

czyli stereo do muzyki a 5.1 do gier.