Logitech Z5500 Dolby Digital

Witam

Proszę was o pomoc :slight_smile:

Głośniki podłączone są analogami + Coaxial, DTS działa w filmach tak jak ma działać, wszystko ładnie pisze na konsoli DTS Digital ale jak włącze jakiś film w DD też ładnie mi pisze DD Digital ale dźwięk jest Hmm poszarpany, tak jakby był źle próbkowany czy jak to nazwać ( powiedzmy tak 1- jest dźwiek, 0-brak dźwieku) to dźwięk jest odtwarzany w taki sposob 001110110010101000011101010110110101

Jakieś pomysly :>

Dodam że tylko przy DD bo DTS wsio okej

Proszę o pomoc :slight_smile:

pozdrawiam

A i dodam jeszcze ze jak włącze muzyke jakaś czy coś to odziwo działa wszystko przez coaxiala oO tylko że moge zmieniać tryby DD PL2 movie/Music itd :slight_smile: a chyba nie powinno nic grac no nie ?

P.S nie sugerujcie sie ilością moich postów ale miałem długą przerwe z IT i forum i zapomniałem hasło do konta… :confused:

Jedras414 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Musisz zmienić próbkowanie w sterownikach karty muzycznej, jest to w zakładce gdzie masz ustawienia wyjścia cyfrowego lub optycznego, w moim przypadku ustawiłem na 96 kHz sampling i wszytko działa OK.