LogMeIn -free-ograniczenie ilości

(Juvel) #1

Zacząłem stosować LogMeIn :smiley: do zdalnego monitorowanie. Oczywiście wszystko w wersji free. Dziś chciałem wysłać kolejny link do instalacji na nowym kompie (bodajże 20) gdy pojawia się komunikat: Error: You do not have such type of trial. :shock:

Czyli że jest jakieś ograniczenie ilościowe? :?: Czy ktoś coś o tym wie, bo ja na stronie domowej nie znalazłem takich informacji. A program jest dla mnie bardzo użyteczny :frowning:

(MarS) #2

Piszesz o czymś zupełnie innym a mianowicie o Logmein IT Reach, czyli systemie wsparcia technicznego na odległość. Generujesz link i odbiorca bez Twojej pomocy jest w stanie zainstalować sobie odpowiedni moduł dostępowy. Sam Logmein Free nie ma żadnych ograniczeń

(Juvel) #3

otóż ja jakbym stracił możliwość generowania tego linku do wysyłki. Teraz gdy chcę stworzyć nowy link do wysyłki pokazuje się to: Error: You do not have such type of trial....

(MarS) #4

Skończył Ci się okres testowy i tyle. Jak chcesz korzystać nadal to musisz zapłacić za usługę

(Juvel) #5

... no dobrze, ale ponoć to wersja free. Jak się reklamują: _ 100% FREE to use! _. Czyli kolejna zmyła, czy ja coś w wersjach pomieszałem?

(MarS) #6

To drugie. Wersja Free to Logmein a nie IT Reach. Tłumaczę Ci przecież....

(Juvel) #7

OK-dzięki, "skumałem" w końcu.

W błąd mnie cały czas wprowadzała etykieta free widniejaca przy tym stanowisku. Po prostu w wersji free nie ma możliwości rozsyłania linków instalacyjnych.... ale na szczęście są inne sposoby....

pozdrawiam :smiley: