LogMeIn -free-ograniczenie ilości

Zacząłem stosować LogMeIn :smiley: do zdalnego monitorowanie. Oczywiście wszystko w wersji free. Dziś chciałem wysłać kolejny link do instalacji na nowym kompie (bodajże 20) gdy pojawia się komunikat: Error: You do not have such type of trial. :shock:

Czyli że jest jakieś ograniczenie ilościowe? :?: Czy ktoś coś o tym wie, bo ja na stronie domowej nie znalazłem takich informacji. A program jest dla mnie bardzo użyteczny :frowning:

Piszesz o czymś zupełnie innym a mianowicie o Logmein IT Reach, czyli systemie wsparcia technicznego na odległość. Generujesz link i odbiorca bez Twojej pomocy jest w stanie zainstalować sobie odpowiedni moduł dostępowy. Sam Logmein Free nie ma żadnych ograniczeń

otóż ja jakbym stracił możliwość generowania tego linku do wysyłki. Teraz gdy chcę stworzyć nowy link do wysyłki pokazuje się to: Error: You do not have such type of trial.

Skończył Ci się okres testowy i tyle. Jak chcesz korzystać nadal to musisz zapłacić za usługę

… no dobrze, ale ponoć to wersja free. Jak się reklamują: _ 100% FREE to use! _. Czyli kolejna zmyła, czy ja coś w wersjach pomieszałem?

To drugie. Wersja Free to Logmein a nie IT Reach. Tłumaczę Ci przecież…

OK-dzięki, “skumałem” w końcu.

W błąd mnie cały czas wprowadzała etykieta free widniejaca przy tym stanowisku. Po prostu w wersji free nie ma możliwości rozsyłania linków instalacyjnych… ale na szczęście są inne sposoby…

pozdrawiam :smiley: