Logo Nasza-Klasa

Ostatnio zauważyłem że logo nasza-klasa.pl zmienia się. To znaczy, są tam jakieś ludziki które “zdejmują” napisy. Ktoś wie o co w tym chodzi? Zmieniają po prostu logo, czy może coś poważniejszego? Ciekawe to :slight_smile:

O faktycznie, wczoraj był tyko jeden ludzik a dzisiaj już tyle :slight_smile: Może to oznacza jakąś poważniejszą modernizację portalu??

No cóż, jak można było przeczytać na pcworld.pl oraz na tech.wp.pl, nasza-klasa.pl szykuje “redesign” wyglądu całego serwisu co jest częścią zmian przygotowujących portal i jego użytkowników na premierę NKtalka :slight_smile:

A może to ostatnie dni naszej-klasy? ![-o<

Mojej mamie zmiana się nie spodoba…

Jeśli w takim tempie pracują admini nk jak te ludki, to zbyt szybko ta premiera nie nastąpi… będą przeciągać jak testy Ziuuma.

zrzutekranun.png

a dziś z tego loga to mamy prawie slogan wyborczy…

ciekawe jakie będzie jutro… Pewnie tylko ślady po napisach, które myje ludzik.

możliwe

bzdury…

Dziś jest takie logo:

logo_nk_krok_05_2e9883e059c2315b7216d3f099406aca.png

Tzn, że nowy design jest już gotowy, czekają na premierę, może jutro, może pojutrze?

Ciekawe czy teraz tez po połowie będą odsłaniać to logo :lol:

Dziś już jest takie logo:

logo_nk_krok_06_f8532dca0e4da8116fbfd0cd8df5a9f2.png

Swoją drogą sposób wdrażania zmian zasługuje na uznanie. Bardzo oryginalnie i z pewną nutką tajemniczości. Nie mam konta na n-k, ale ten temacik śledzę z zaciekawieniem :roll:

Nowe logo naszej klasy napisane cyrylicą??? :wink:

Osobiście jestem bardzo zawiedziony: http://img51.imageshack.us/img51/3228/logonk.png :expressionless:

Ktoś naprawdę się wysilił…

ewolucja loga na naszej-klasie … ciężki temat dla gimnazjalistów

No ale o co chodzi - dostosowują stronę do poziomu sporej części użytkowników. :stuck_out_tongue:

Poza tym chociaż nie lubię naszej-klasy to powiem, że poprzednie logo było dużo lepsze.

Witam.

Ja bym raczej zaproponował coś takiego:

“NaSha QlasOoNjaa”

“Miejssce Spodkań Krejzoli i Krejzolek xD xD xD” …

Lepszy dopisek: miejsce spotkań pokemonów i emo.