Logo szkoły

Witam ostatnio chciałem zrobić logo szkoły i mam ciekawy pomysł na tą koncepcje tylko jak to zrobić w ps chodzi mi o coś takiego:

logo_grey.gif

lhunggar.gif

Jak wykonać efekt ze zdjęcia np by był taki sam szkic kontury by to poterm fajnie umiescić.

top.gif

Czy tutaj ten obrazek tak z lewej strony jak wykonać efekt taki, zbliżony.

Przerabiasz gotowe zdjęcie na odcienie szarości - w jednym z kombajnów graficznych - napisy to już najłatwiejsze.

gimbo , to co innego.

Mati17 , użyj filtra Znajdowanie Krawędzi. Potem usuń kolory, odwróć je (ctrl+i) i pobaw się Levelami ctrl+l

No fakt zabawa różnymi filtrami - nie tylko przeskalowanie kolorów - więc Mati17 do roboty - programy są na vortalu trialowe -Adobe Photoshop, Ulead Photoimpact i inne.

Mati17

Nie można mieć pomysłu na koncepcję ani koncepcji na pomysł bo to znaczy to samo. Oba wyrażenia oznaczają jakiś wstępny wizerunek finalnego rysunku, tekstu, filmu, loga itd. A tak nawiasem to bardzo ładny i ciekawy projekt loga szkoły. Udanego finału.Pozdrowionka.

a po namyśle: Trochę dziwne jest to dla mnie, że profesjonalna, kompleksowa usługa informatyczna nie daje sobie rady z tak błachymi sprawami, a poza tym Mati popracuj więcej nad językiem polskim, bo tworzysz takie zdania trudne do zrozumienia.