Logo Windows xp zacina się podczas uruchamiania systemu

Witam. Mój system to Win XP sp3. Mam problem bo gdy włączam laptopa to ekran startowy ładujący system - logo windows na czarnym tle (bo nie wiem czy można to nazwać ekranem startowym) przez 4 sekundy klatkuje się, tnie.

P.S.

Gdy naciskam prawym klawiszem myszy na pulpit muszę czekać 10 sekund by pojawiły sie opcje… W czym problem ?

Prawdopodobnie masz “syf” w kompie. Kiedy ostatnio czyściłeś rejestr dysk i przeprowadzałeś defragmentację partycji systemowej?

jakieś 10 min temu czyściłem rejestr ccleanerem i avg PC Tune up, na kompie poza sterownikami mam zainstalowane gadu, skype, firefoxa i dwa w/w programy więc to chyba nie jest syf :slight_smile:

Przeskanuj jeszcze tym programem: http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Skanowalem juz Tym (przed tym reczna aktualizacja), pare trojanow - nic wielkiego i nadal to samo :frowning: moze jakies skrypty chcecie czy cos, bo windows naprawde jest wrecz goly ale nie chce go formatowac…

Dodam, ze poza tymi dwoma problemami system dziala plynnie.

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 i poproś kogoś o sprawdzenie logów z OTL

TuneXP rozwiązał problem, dziękuję za aktywność :slight_smile: