Logo


(Siekiera666) #1

1.Znacie jakieś generatory logo do www oprucz http://www.cooltext.com ?

2.Np jak na stronei che coś napisać jakąś inną czcionką niestandardową to czy ludzie bedą ten text widzieć w jakiej czcionce/co zrobić żeby było napisane w tej czcionce????

  1. Jakie jest największe i najlepsze forum dla webmasterów.?

(m@rcin...) #2

:arrow: http://www.webinside.pl/forum/

:arrow: http://forum.webstat.pl/archive/c_1__fo ... 3%93w.html

:arrow: http://board.freeweb.pl/subjects.php?board_id=1473

:arrow: http://spw.magazyn.pl/forum/index.php

:arrow: http://prvforum.prv.pl/

:arrow: http://glt.pl/forum/

Czy to są największe to nie wiem ale dla webmasterów :slight_smile:

Poszukaj jeszcze w >> http://www.google.pl <<


(Misterdam) #3

Ja odpowiem na pytanie drugie.

Ludzie będą widzieli tą oryginalną czcionkę tylko wtedy gdy będą mieli ją zainstalowaną w systemie, dlatego zawsze bezpieczniej jest określić kilka rodzajów czcionek. Jeżeli ta czcionka jest tak oryginalna i wątpisz że ktoś będzię ją miał możesz wkleić tekst jako obrazek. Innego rozwiązania nie znam.


(boczi) #4

http://forum.webhelp.pl


(Siekiera666) #5

boczi dzieki o to chodzilo i jeszcze jedno pytanie skąd wziośc skrypt albo coś na jakieś fajne menu z linkami??? gyh0gy.th.jpg---- odnośnie tego obrazka to tam gdzie jest zaznaczone na czerwone trójkąty to jak zrobić tam obramowanie czerwoe w tych miejscach??? oraz jak zrobić suwak ???


(Misterdam) #6

Ściągnij sobie np ten programik Scrollbar styler http://www.tucows.com/preview/220462.html. Tylko pamiętaj że tylko IE 5,5+ poprawnie odczytuje te style.


(Siekiera666) #7

suwak może być normalny tylko jak go zrobić i jak zrobić to menu animowane jakieś albo obrawmowanie tych wzynaczonych spiczów


(Misterdam) #8

Jak widzę działasz we Front Page. No cóż.

Jeśli chcesz mieć pionowy pasek przewijania to możesz do środkowej komórki tabeli wstawić ramkę pływającą . A zrobisz to tak Wstaw>>Ramka wbudowana.

Jeśli chcesz mieć jakieś bajeranckie :stuck_out_tongue: menu to możesz poszukać jakiegoś programiku który takowe generuje. Pamiętam że chyba ten to potrafił DHTML Menu Builder http://software.xfx.net/utilities/dmbuilder/


(adpawl) #9

Możesz też zrobić przewijanie w dowolnej komórce tabeli bez użycia ramek... 8)

Przykład:

BTW

Do zrobienia efektownego menu, możesz użyć już wymienionego softu, jak i np. programu: Xara MenuMaker, albo wielofunkcyjnego Xara Webstyle :wink:


(JHS:PL) #10

http://www.siteql.net ?