Logout z webmaila - przy WIFI na routerze Asus rt-n12+

(pawciak) #1

Hej,

w moim biurze posiadam internet 100mbps, router asus rt-n12+. Internet działa dobrze poza jednym - kiedy loguję się na większość webmaili typu webmail.domena.pl, pojawia się okno logowania, wpisuję dane. Następuje logowanie i… automatyczne wylogowanie ;/ ktoś ma jakikolwiek pomysł dlaczego tak to działa?

kurde, próbowałem reinstalować przeglądarki, sprawdzałem ustawienia sieci… i nic. To samo występuje nawet jeżeli korzystam z telefonu podpiętego do tego wifi. Czy istnieje jakieś ustawienie w routerze, któremu powinienem się dokładniej przyjrzeć?

dzięki…

(bachus) #2

Pierwsza sprawa - z każdej przeglądarki? (Internet Explorer, Firefox, Opera)? Na komputerze jest poprawnie ustawiona data? Jak nadal źle, to ja bym zaczął od ustawienia na testowym komputerze statycznie DNS na np. googlowskie (8.8.8.8). Jak to Windows, to w linii poleceń:

ipconfig /flushdns

Teraz spróbuj.

(pawciak) #3

@bachus - dzięki za odpowiedź. Testowałem na IE, FF, chrome (na laptopie). Na komórce na domyślnym IE oraz operze. Próbowałem wszystkich komendy z ipconfig i netsh. No i dalej to samo. Napisałem do supportu, może oni coś poradzą.