Logowanie ajaks strona ile może kosztować?


(Ram Bo14) #1

witam

tworze stronke a właściwie portal taki jak fotka.pl czy nasza klasa i zauważylem fajną rzecz na stronce http://www.bahu.pl w prawym górnym rogu jest logowanie gdy klikniemy na nie otwiera sięna środku logowanie (przypomina to akcje flash lecz ja myśle że to jest ajaxem robione) chciałbym takie coś zlecić komuś zatem na jakie koszty musze się szykować?

pozdr.


(Koszelek) #2

.... Hmmm - jak dla mnie to zwykły JS. Ja bym takie coś zrobił za ~200zł (chociaż nie jest tyle warte to efektownie wygląda)


(Maciej Szankin) #3

Robisz portal jak fotka a JS słaby? :wink: Zajrzyj do książek, poszukaj w googlach, może za darmo znajdziesz. Przede wszystkim poszukaj na hotscripts.pl i hotscripts.com czy nie ma tam czegoś takiego.


(Skr3czu) #4

Pewnie z 50zł ;p

Zapytaj na forum.webhelp.pl, zgłosi się kilka osób i podadzą Ci cenę...


(adpawl) #5

Zwykły overlay zrobisz w czystym css ...a do efektów zastosowano komponent Effects dostępny w pakiecie mootools: http://mootools.net/download

Cena? Trudno powiedzieć... Każdy ceni się inaczej - inna sprawa, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością :stuck_out_tongue:

Jak napisał Nook, skrobnij tam zlecenie - możesz sam w nim określić przewidziane wynagrodzenie - a potem czekaj na zgłoszenia chętnych i wybieraj wykonawcę.