Logowanie do poczty Tlen

Witam, mam problem tego typu, chce odebrać poczte przez komunikator tle, gdzie zostaje informowany o nowej poczcie a tu:

schowek01cs5.jpg

Po prostu się tam zaloguj!! :mrgreen:

np. Login: aaaaa

Hasło: bbbbb

gdzie aaaaa-to twoja nazwa użytkownika bez @tlen.pl, a bbbbb to twoje hasło :mrgreen: aha i jeszcze nie zapomnij przeczytaj maila :smiley:

De Niro widzę, że masz juz spory staż na forum. Chodzi ci, że nie możesz się zalogować czy coś w tym stylu? Bo chyba nie o to, że nie umiesz się zalogować 8)

De Niro proponuje poczytać.

http://rtfm.killfile.pl/

loguje się za kazdym razem, a zaraz po przeczytanym e-mailu zostaje wylogowny z poczty.

tak jak mowisz kolego, tylko ze hasło i login to ja już potrafie wbić na klawiaturze.

co tu pisać czy tłumaczyć :?:

hmm zainstaluj najnowszą wersję stabilną tlenu i wtedy spróbuj ponownie powinno być dobrze kiedyś miałem podobny problem reinstalka pomogła :mrgreen:

Powinieneś chyba napisać ze nie pamięta hasła i longinu. Wróżkami nie jesteśmy. Pisz poprawnie post a dostaniesz szybką pomoc a nie jak to ma miejsce tutaj.

hasło i login pamietam za kazdym razem musze wpisywać po odczytatniu wiadomosci, jeżeli ktoś dobrze zsprawdził screen to widzi ze jestem zalogowany do kominikatora Tlen :wink:

hmm jest prosta rada. Zainstaluj sobie program pocztowy np. Thunderbird i skonfiguuruj i masz problem z głowy bo odbierasz poczte w programie, nie musisz się logować za każdym razem.

P.S. Nikt Ci poczty niepodejrzy bo bedziesz miał ją na dysku :mrgreen:

A reinstal tlenu nie pomógł??