Logowanie do systemu windows xp

Chciałem wyłączyć logowanie do windowsa przy starcie, chyba przestawiłem coś nie tak i nie mogę załączyć laptopa.

Wyskakuje okno “logowanie do systemu Windows”, gdzie:

Nazwa użytkownika: Administrator

Hasło:

Przed tamtym oknem wyskakuje najpierw “komunikat logowania”:

“Zalogowanie w systemie nie było możliwe. Sprawdź, czy … nazwa i hasło są prawidłowe…”

Hasła nie mam żadnego ponieważ nigdy go nie ustawiałem

Proszę o jakieś porady

Pozdrawiam

Nie ma żadnego problemu. Sciągnij sobie nt password recovery, albo trinity rescue kit, zabootuj, ściągnij sobie hasełko(pomimo, że go niby nie ma, ponieważ zdarzają się takie sytuacje, że niby hasła nie ma, ale system twierdzi, ze jest) i potem zaloguj się na swoje konto, wejdź w panel sterowania->konta użytkowników i tam po lewej stronie masz możliwość zmiany obecnego ekranu logowania na domyślne(dokładnie nie pokieruję Cię, bo piszę z głowy i nie mam XP żeby sprawdzić), a co do logowania bez wybierania usera, musisz wejść w start->uruchom, wpisujesz control userpasswords2, wciskasz enter i tam będziesz miał taką opcję aby się zalogować użytkownik musi podać nazwę użytkownika i hasło, czy coś w tym stylu - wystarczy, że to odhaczysz, zapiszesz zmiany i od tej pory już nie będziesz musiał wybierać swojego konta. Poradnik do trinity rescue kit:

. Poradnik niby dla 7, ale na XP też zadziała, bo ten soft jest kompatybilny z XP/Vista/7. Co do drugiego programu, to poradnika nie podaję, ponieważ nawet jeżeli nie znasz za dobrze angielskiego, to i tak się połapiesz o co chodzi.

Już dałem sobie radę w bardzo prosty sposób.

Zmieniłem nazwę użytkownika z “Administrator” na “Admin” i zahulał.

Ale dzięki za pomoc Piotr92.