Logowanie do Windows 10

Czy jest możliwe aby na pulpicie logowania do Windows 10 był wybór czy chcę się zalogować na konto administratora lub standardowe.Po zalogowaniu do systemu zaznaczam przełącz użytkownika ale nie przełącza na konto standardowe.

Musisz utworzyć dwa konta. Jedno administracyjne, a drugie standardowe.

Mam utworzone.

No i w czym kłopot?

Przepraszam mam 2 konta administrator i lokalne też administrator jak chce to zmienić mam komunikat że mam jedno konto administratora i zmiana na konto standardowe jest nie możliwa.

Oprócz wbudowanego konta Administratora utwórz drugie konto Administratora na hasło i konto zwykłego użytkownika (ograniczone), a wbudowane konto Administratora następnie wyłącz.

Utworzyłem lokalne konto standardowe ale wtedy nie mogę korzystać przy logowaniu z funkcji Helo

No to, albo trzeba ją na nowo aktywować na utworzonym koncie lub dać uprawnienia do kamery dla zwykłego użytkownika, albo zgłosić błąd.
Chyba, że działa to tylko dla domyślnego konta :stuck_out_tongue_winking_eye: Wiem o co chodzi, ale nie używam tego :wink: , wolę standardowe hasło lub hasło + 2FA.

Obawiam się utraty ustawień konfiguracji które są już ustawione na innym koncie.

Dziękuję za pomoc wszystko skonfigurowałem temat zakończony.