Logowanie do Windows 8 - wyświetlanie profili

Zainstalowałem Windows 8 Pro, utworzyłem swoje konto i dla brata. Wszystko by było ok, gdyby nie pewien szkopuł. Chodzi o to, że od razu po uruchomieniu systemu pokazuje się mój profil na tapecie i prośba o hasło do niego. Jak chce się zalogować brat, to musi kliknąć strzałkę w tył i dopiero wtedy może kliknąć swój profil. Co zrobić, żeby po odpaleniu systemu były pokazane wszystkie profile, a nie od razu mój?

Eeeee, wyłączyć automatyczne logowanie??

Niestety nic na to nie poradzisz. Nie ma takiej opcji w Windows 8. Też mnie to z początku denerwowało, ale teraz już się przyzwyczaiłem.

Ale jest wyłączone. Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Gdy uruchamiam komputer, automatycznie pokazuje się mój awatar i prośba o wpisanie hasła. Obok jest strzałka wstecz. Jak się ją kliknie, to pokazuje się reszta kont użytkowników. I mnie chodzi o to, co zrobić, żeby właśnie ten ekran z profilami się pokazywał zamiast mojego awatara z prośbą o wpisanie hasła. Żeby nie trzeba było klikać tej strzałki wstecz, żeby zalogować się na inne konto. Tak jak w Windows 7.