Logowanie do XP

Na samym początku przed zainstalowaniem wszystkich aktualizacji i NetFramework wszystko było OK, na koncie nie miałem żadnego hasła - czyli podczas uruchamiania windowsa automatycznie logował się (jest 1uzytkownik/konto) a teraz uruchamiam konto i pojawia sie obrazek z nazwą konta…tak jakbym miał wpisac hasło ktorego nie ma:d jak to usunąc aby automatycznie sie logowało??

Start - > Uruchom -> control userpasswords2

To wina NET Framework.

Poczytaj http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=22684

Ten sposób jest dobry i niezawodny.

Z menu Start wybieramy Uruchom i wpisujemy regedit. Teraz w lewej części okna otwieramy klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ Winlogon\SpecialAccounts\UserList

Z menu Edycja wybieramy Nowy i Wartość DWORD. Nadajemy jej nazwę ASPNET i przypisu- jemy wartość 0. Po zrestartowaniu komputera problem powinien zniknąć i po ptokach.

Po prostu usuń konto utworzone przez NETFramework. Ono jest niepotrzebne.

Panel sterowania\Konta użytkwników

Ale po co grzebać w rejestrze jeśli można po prostu usunąć konto stworzone przez .NET Framework

Hehe a po co usuwać konto :? Jak można to załatwić nic nie usuwając.

Dobrze, że

ale po co zostawiać te konto z Net frameworka :?: Jak ono nie jest w niczym potrzebne

no własnie :roll:

skoro

dokładnie :lol:

a no po to bo jest nieuzyteczne :D:D

I do niczego nie potrzebne

snupi00 usuń po prostu konto które siędzi w systemie wogule niepotrzebne , ja tez tak maiłem i usunąłem konto i tobie tez to polecam :smiley:

To najłatwiejszy sposób na pozbycie sie tego i bezpieczny, bo jak nieznasz się na rejestrze to niechcący możesz jeszcze coś skopać i system ci padnie :smiley: