Logowanie i wylogowywanie z windows'a


(Przemo04) #1

mam problem dotyczący okna logowania i zamykania windows'a. zamiast standardowego niebieskiego menu z przyciskami mam takie jak w win 98. przeczytałem ze 100 tematów o podobnym problemie ale dalej nie wiem do końca jak to zrobić. jak chce przestawić opcje w panel sterowania -> konta użytkowników to wyskakuje mi takie coś http://aabbcc.patrz.pl a czytałem ze usuniecie Microsoft .net framework może spowodować iż niektóre programy nie będą działały co mam zrobić ?

Z góry thx


(goomish) #2

Czytaj uważniej komunikaty, bo strasznie mylisz pojęcia :). A to może kiedyś doprowadzić do jakichś większych kłopotów. Komunikat z obrazka nie mówi o .NET Framework. a o Microsoftowym kliencie sieci Novell NetWare. Jeżeli jest on w Twojej sieci niepotrzebny, a zakładam że tak - otwórz właściwości połączenia sieciowego, z którego korzystasz i w oknie 'To połączenie wykorzystuje następujące składniki:' odinstaluj klienta sieci NetWare.


(Przemo04) #3

w tym oknie nie mam kliencie sieci Novell NetWare tylko i wyłącznie

"protokół internetowy (TCP/IP)

Złączono Posta : 18.03.2007 (Nie) 0:34

Mam kolejny problem gdyż po przeczytaniu tematu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ogowywanie

i robiąc wszystko według wskazówek

. dodałem ten wpis rejestru co spowodowało ze Windows loguje sie bezpośrednio na konto ale administracyjne którego nie tworzyłem ale przy pomocy komendy control userpasswords2 dowiedziałem sie ze jest ono wbudowane i tu nasuwają sie nowe pytania jak to naprawić żeby logowało sie na moje konto a nie to administracyjne i jak osunąć konto administracyjne oraz drugie wbudowane konto które tam znalazłem, były tam dwa inne konta pomocy które usunąłem bez problemu ale tych nie mogę, no i czekam na nowe propozycje odnośnie poprzedniego tematu dodam ze wpis rejestru stworzony według wskazówek z tematu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ogowywanie

usunąłem ale to nie pomogło

z góry thx