Logowanie interakcyjne - nie można zapisać zmian

Chciałem wprowadzić zmiany w logowaniu w taki sposób aby podczas tej czynności nie był zapamiętywany ostatnio zalogowany użytkownik. Skorzystałem więc z opcji zawartej w XP-Antispy. Niestety nie pomogło. Uruchomiłem więc secpol.msc i w ustawieniach zasad lokalnych (bezpieczeństwo) próbowałem zmieć właściwy parametr logowania interakcyjnego. Próbując włączyć opcję nie zapamiętuj nazwy ostatniego uzytkownika system “wypluł” komunikat “Nie można zapisać do bazy Zasady Lokalne”. Ta sama sytuacja dotyczy kilku innych opcji Logowania Interakcyjnego m.in. Klawiszy CTRL-ALT-DEL (wpis niezdefiniowane), choć logowanie za pomocą tych klawiszy ustawiłem w aplecie Panelu Sterowania konta użytkowników 2 i ta opcja działa. Wszytkie czynnosci wykonywałem, co oczywiste, na koncie administracyjnym. Logowanie ustawione jest na sposób klasyczny. Próbowałem również zmianiać wartości w rejetrze Windows, jednak bez żadnych rezultatów. Wpis dał się edytować i zapisać w innej wartości, jednak system jak pamięta tak pamięta ostatnio zalogowanego użytkownika. System XP Pro SP2.

Witam,

hmmm, u mnie na tym samym systemie działało to bez problemu:

http://www.winguides.com/registry/display.php/1/

Może w złym kluczu to umieściłeś?

Albo padła literówka?

A może “świetny” XPAntispy coś namotał?