Logowanie na administratora z konta "gość"

Mam pewien problem z zalogowaniem się na komputer. Windows uruchamia się automatycznie na koncie gościa, próbowałem zalogować na admina wylogowywując gościa ale nie wiem jaką (komputer mojego kuzyna) mój kuzyn miał nazwe użytkownika i jakie hasło (próbowałem na milion sposobów). Konto gościa jest z ograniczeniami nic nie można zrobić (nawet zainstalować programu itp.) jeśli ktoś wie jak to naprawić to prosze o odpowiedź bo w Nd do niego jade a internetu nie ma. Nie wiem czy to dobrze napisałem jak coś nie tak to zapytajcie. Aaa… nie ma utowrzonego dysku resetowania hasła itd. Szukałem info. na googlach ale nic nie znalazłem.

Oczywiście standardową nazwę Administrator i puste hasło też wypróbowałeś?

Z reguły ludzie nie mają hasła na wbudowanym koncie Administratora.

Spróbuj też wystartować / przelogować komputer w trybie awaryjnym, może wtedy pokaże się jakieś konto administracyjne.

A jak to nie pomoże, to musisz z Internetu ściągnąć obraz płyty umożliwiającej uruchomienie komputera, z programami do kasowania hasła, wypalić ją i uruchomić z niej komputer. Jest taka jedna ładna płyta do ściągnięcia, ale regulamin nie zezwala na podanie jej nazwy.

Tak próbowałem wpisywać nazwe Administrator i bez hasła logować ale nic :expressionless:

Dodane 25.05.2009 (Pn) 20:36

Nic nie działa żadne próby. A jak próbowałem zalogować sie na admina (predzej nie pamietalem jak to dokładnie szło to co pisało) ale teraz w Nd. próbowałem jeszcze traz i pisze że nie mam uprawnien aby się zalogować na Admina :expressionless: Pierwszy raz z takim czymś się spotkałem. Jedyne wyjście to chyba bedzie żebym mu sformatował kompa i wgrać wszystko na nowo #-o