Logowanie na dobreprogramy.pl

@Yakii Może Ty mi powiesz czemu nie pokazuje mi zdjęcia w moim profilu ? Co tu jest nie tak ?

@Yakii Wyloguj się z forum i wyloguj się z portalu. I najpierw zaloguj się na portalu a potem jeszcze raz będziesz musiał się logować na forum.

Wyloguj się, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki - w całości lub selektywnie tylko dla dp i stron powiązanych. Zaloguj się jeszcze raz. Przy zmianie awataru musi upłynąć trochę czasu, zanim system wygeneruje miniaturki, a bazy danych się zsynchronizują.

Ile razy mam to robić. Prosiłeś poprzednio, zrobiłem. Na Portal musiałem się zalogować a przechodzac na Forum już nie. O ile oczywiście za logowanie uważasz kliknięcie na przycisk Zaloguj.
Problemem moze być co najwyzej logowanie na portal bo trzeba się naklikać aż trzy razy.
To na pewno przerasta cierpliwośc przecietnego uzytkownika.
Ale powinienes sie cieszyć ze tylko 3. Mogło być 12 i co wtedy.
A teraz na poważnie. Rozumiem ze jesteś wściekły bo przez sposób weryfikacji opartej na usłudze pocztowej (która przestała istnieć) straciłes swoje konto.
Tu problem jest poważniejszy.

Czyli można mieć twoja powtórke z rozrywki. Nawet gdy okaze się ze portal pocztowy ulega likwidacji nie mozesz zmienić adresu na koncie 1login.
Pozostaje dla bezpieczeństwa załozyć „pocztę” na WP.
Wtedy konto pocztowe umrze wraz z WP.
I o to chodzi.

Zamiast, żeby było lepiej, prościej i łatwiej to tylko tak patrzą, żeby coś zepsuć, spartaczyć i obszczać zeby potem było gorzej, trudniej i nadające się do spuszczenia w kiblu.

Nie wiem czy to jest zepsute ,spartaczone itp.
Taką podjeta decyzje a ze trafiło na kogoś kto miał uslugę pocztowa na portalu który „zmarł”. Zdarza się.

@Yakii Jakby tego nie ruszali i zostawili to wszystko tak jak było wcześniej. No to wszystko by działało elegancko i byłoby git. - Ale musieli spindolić. No to teraz jest jak jest. Czyli wielkie Gówno pływające w kiblu. - Taka prawda.

A czemu nie mieli ruszać? Ich zabawka. Jakiś powód mieli.
Zreszta dośc prosty.
WP to zbiórka bardzo wielu portali które kupili, nie tylko DP. Nie ukradli DP a kupili a teraz chca by na kazdy z tych portali kazdy, mógł sie zalogować przy pomocy tylko jednego konta. To źle?

Ależ nie, nie założył ponownie takiego konta. To konto NorthAngel na portalu istnieje i jest od dawna, i jest to stare konto, do którego nie ma dostępu:


I które na forum zostało zmigrowane do konta Bartosz82 (a raczej połączone z nim).

Natomiast konto, do którego loguje się poprzez 1 login jest na nick Bartosz82, tylko jako imię przy rejestracji 1 login podał NorthAngel, co niczego przecież w nicku nie zmienia.

Jeśli chodzi o portal i komentarze na portalu, to jedyna droga teraz, to kontakt z kimś z WP, kto ma techniczne możliwości, aby to zrobić i chciałby to zrobić. Tylko nie wiem po co, skoro portal nawet nie umożliwia znalezienia swoich komentarzy, nie działają powiadomienia o odpowiedzi itd.

Natomiast jasne, że na forum znów będzie można połączyć stare wpisy z nowym kontem, tyle że na razie nie ma nowego konta.

Jasne. Po prostu zmylił mnie pewien screen „1login” autora.
Swoja droga to tylko konto. Tyle hałasu o nic. Sam sobie sie dziwię ze swojego jeszcze nie skasowałem i nie załozyłem nowego bo np. nick mi sie juz zmudził. Półtora roku na jednym? Rekord. :wink:

Dokładnie. Uważam też, że warto mieć każde konto na innego maila (tak samo jak inne hasła), bo pomaga to chronić się przed skutkami wszelkich wycieków, tylko trzeba (a na pewno warto) to robić po uprzednim przemyśleniu :upside_down_face:

Nic nie zwalnia od myślenia.

@Yakii Taa…, Tylko potem ktoś Ci napisze albo wytknie, że…

Także nie zakładamy tutaj multikont więcej.

Dlatego pomyśl nad jednym nickiem, którym będziesz się tutaj logował.

@Radek68 Już Ci pisałem przecież, że pisałem tydzień temu w tej sprawie i zero odezwu z ich strony. Więc pewnie się już do mnie nie odezwą. Bo i po co. A skoro tak. To niech sobie to w dupę wsadzą głęboko :slight_smile:

No i powtórka „z rozrywki” a było niby dobrze

@Radek68 Nie da się ustawić awatara na forum i na portalu ? Od rana dziś próbuje i się nie da. Nie wiem co jest z tym.

Jeśli tu jest twoje zycie to masz problem.
Dla mnie to Forum moze już nie istnieć. Jestem tu tylko z sentymentu i ciekawości czy przetrwa „tajfun” WP.
Czasem by pomoc w rozwiazaniu problemu. A czasem by przysłowiowe „jaja” sobie zrobić.

Mylisz się, nasze kłopoty to bynajmniej nie wynik jakiegoś diabolicznego planu a po prostu zwykłej niekompetencji.

To wygląda tak:

Managery mają jakąś wizję i polecają ludziom z IT ją zrealizować. A w tym ich IT siedzą po prostu jacyś pacykarze, których ograniczone umiejętności pozwalają coś tam wysmażyć ale nie wystarczają na zrobienie tego dobrze.

Potem nasi Koledzy jak @Radek68 muszą z tym bublem wojować, zbierając niezasłużone baty od użytkowników.

@KR60 No to sorry resory, ale to nie wiedzą kogo do pracy przyjmują ? Po przyjmują jakiś „pacykarzy”, którym się wydaje że wszystkie rozumy po zjadali. I przyjdzie zrobić co do czego, to okazuje się że mają dwie lewe ręce. - Zlikwidować ten jeden login od WP bo to się do niczego nawet nie nadaje. - Naprawić DobreProgramy.pl tak , żeby było wszystko jak dawniej i będzie wszystko dobrze działać. :slight_smile:

@KR60 Pisałem to odnośnie tego, co Ty mi napisałeś sugerując się Twoją wypowiedzią.

Przechwytywanie
No i trzeba logować się na raty, drugi raz jest poprawny.

Witam
Dawno się tu nie logowałem i dzisiaj dostałem gonga.
Wcześniej logowałem się loginem. Adres e-mil z którym się rejestrowałem jest już nieaktualny. Musiałem założyć nowe konto, ale widocznie mój stary nick istnieje w bazie i nie mogę ponownie z niego skorzystać. Czy można jakoś zalogować się starym loginem?