Logowanie na konto administratora w windows Vista

Mam problem natury heh technicznej a mianowicie chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob zalogowac sie na konto administratora bez wchodzenia w tryb awaryjny w Viscie - podpowiem ze w momencie przelaczenia uzytkownikow z uzytkownika X na uzytkownika Y w oknie logowania nie am mozliwosci wyboru konta Administratora.

Moje pytanie brzmi - czy jest jakis sposob dla Visty jak np w XP ze w momencie logowania do konta jak wcisnie sie 2x ALT, CTRL, Del to pojawia sie inna metoda logowania gdzie mozna wybrac Administratora, czy istnieje cos takiego dla wisty albo jak zrobic zeby w oknie logowania “ZAWSZE” bylo widoczne te konto

Start, następnie Akcesoria i kliknij prawym przyciskiem myszy na Wiersz polecenia. Kolejnym krokiem będzie wybranie Uruchom jako administrator i ujrzenie okna Administrator: Wiersz polecenia. Następnie wpisujesz: net user administrator xyz, gdzie xyz jest hasłem, które przydzieliłeś dla konta administratora, po czym wpisujesz net user administrator /active:yes. Wylogowujesz się z zajmowanego konta. Od tej pory podczas wyboru użytkownika ujrzysz również konto Administrator, do którego logujesz się przy użyciu wcześniej przydzielonego hasła. Aby ukryć to konto po przeprowadzeniu wszystkich zmian jakich chcesz na nim dokonać, wpisujesz w oknie Administrator: Wiersz polecenia (rozpoczętym tak, jak poprzednio - pamiętaj o pominięciu kroku z przydzieleniem hasła): net user administrator /active:no i po wylogowaniu przestaje ono “dręczyć” twe oczy.