Logowanie na konto Administratora

Witam. Chciałem się dowiedzieć o jedna sprawę. Mianowicie: Kiedy jest ekran logowania w systemie Windows XP Professional i chcę się zalogować na konto administratora na które można się dostać przez 2x Alt + Ctrl + Delete i wpisać nazwę użytkownika oraz hasło to na początku nazwa jest tego konta które jest widoczne na początku ekranu logowania, a chciałbym aby kiedy wcisnę 2x Alt + Ctrl + Delete była wpisana nazwa “Administrator” i tylko żeby hasło wpisać. Dało by rade tak zrobić ? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :slight_smile:

Według mnie to w polu Nazwa użytkownika pojawia się nazwa ostatnio zalogowanego uzytkownika i chyba nie da się tak zrobić ,żeby cały czas było administrator

Tak, windows “wyłapuje” ostatnio zalogowanego użytkownika

Nie da rady, możesz jedynie zrobić, żeby nic się nie wyświetlało: gpedit.msc i tam w:

Computer Configuration --> Windows Settings --> Security Settings --> Local Policies --> Security Options – > Interactive logon: Do not display last user name zmień na " enabled" .

(potem restart, lub gpudate /force).

No tak ale nie jest tak ze wyłapuje ostatnio zalogowanego użytkownika bo zawsze jestem zalogowany na administrator, wyłączę kompa , uruchomię od nowa i włączę 2x Alt + Ctrl + Delete to zawsze jest nazwa tego 2 konta :frowning: Ale najwyżej wyłączę w gpedit.msc

Dzięki bardzo za odpowiedz :slight_smile:

będzie wychodziła ta nazwa drugiego ko0ntawtedy gdy się zalogujesz na drugie konto

A nie wolałbyś aby konto administrator było poprostu widoczne? Tzn. ekran logowania z przyciskami :wink:

http://info.x86.pl/jak-pokazac-administratora-w-oknie-logowania/

bez zbędnej zabawy z Ctrl+Alt+Delete. Wstawisz hasło na Admina i tylko Ty będziesz mógł się zalogowac.

No właśnie nie chce bo ma od raz jak się włącza komputer logować na to 2 konto :slight_smile: