Logowanie na stronie plus.pl - pytania

Witam otóż zakupiłem w środę telefon na abonament (25 złoty/miesiąc) i dzisiaj dostałem PLUSKOD i zalogowałem się na stronie przyszedł sms z następnym hasłem zalogowałem się i gdy wchodzę do okna: Wykorzystanie pakietów dla TELEFONÓW to pokazuje mi się to:

W aktywnych w dniu dzisiejszym pakietach dla TELEFONÓW pozostało w sumie do wykorzystania:

Numer Rodzaj Pozostała ilość (1)

665******* Gotówka 15.0 zł. Pokaż szczegóły

Pakiety wymienne 4 min. 28 sek.

22 SMS

22 MMS

268 KB

na ulotce mam napisane że mam do wykorzystania w miesiącu 30 minut/150 sms i czy powyższa wiadomość to to ile mogę dzisiaj smsów wysłać??

Przepraszam za takie pytania ale nigdy nie miałem telefonu :oops:

Pozdrawiam i Dziękuję

Zakryto Twój numer telefonu :?

boczi

Jaki okres rozliczeniowy masz? Od jakiego do jakiego dnia miesiąca. To pokazuje ile Ci zostało w bieżącym okresie rozliczeniowym.

a gdzie to sprawdzić?? bo nie powiedzieli mi w salonie o tym… (fona kupiłem 26 września)

PS. dzięki boczi

Ja to widzę po zalogowaniu w części Informacje Ogólne:

Ostatnia faktura za okres 2007-08-21 do 2007-09-20

Ale w Twoim przypadku, gdy nie otrzymałeś jeszcze żadnej faktury, to pozostaje chyba tylko czekać na pierwszy rachunek lub zadzwonić pod 2601 i porozmawiać z konsultantem :slight_smile:

Z FAQ na stronie Plusa:

aha a ja kupiłem telefon 26 września więc do 1 października mam do wykorzystania 22 SMS za darmo jeszcze??

Po ilości dostępnych jeszcze minut/sms wygląda na to, że do 30 września włącznie, a od 1 października się zacznie właśnie nowy okres. Zużyłeś już jakieś minuty od 26 września? Jak około jednej minuty a nie więcej to pewnie przydzielili początek okresu z pierwszym dniem miesiąca :slight_smile: