Logowanie odciskiem palca do stron internetowych na Windowsie

Hej,
Czy znacie jakiś program, menadżer haseł czy cokolwiek takiego, który umożliwia logowanie się na stronach internetowych w przeglądarce odciskiem palca?
Kiedyś widziałem takie oprogramowanie (wydaje mi się że od lenovo, Lenovo Fingerprint Software niekompatybilne z moim laptopem), które identyfikowało na stronie zapamiętane hasło, przykładało się tylko palec do czytnika i nastąpiło zalogowanie. O coś takiego by mi chodziło. Mam właśnie nowego Acera Swifta 3 z czytnikiem linii papilarnych i chciałbym wykorzystać jego możliwości, ale nie widzę nic dedykowanego dla Acera, ani żadnego oprogramowania do ściągnięcia.

Używam tej opcji przy pomocy RoboForm. Mój czytnik linii papilarnych (ELAN Fingerprint) też ma tę funkcję.

ja tu widzę tylko możliwość wklepania haseł do menadżera i uzupełnianie ich na stronach, a zabezpieczenie odciskiem palca jest tylko przy logowaniu do programu. Chyba, że nie widzę jakieś opcji.

Mi natomiast chodzi, żeby każdorazowo program żądał odcisku palca przy ekranie logowania na stronie