Logowanie się neostrady na innej linii telefonicznej?

Czy jest możliwość zalogowania się na swoją Neostradę z poziomu innej linii telefonicznej w innej miejscowości obsługiwaną przez inną centralę i na dodatek na linii telefonicznej na której nie są świadczone usługi TPSA/Orange/Netia lecz innej firmy? Wiem, że jest taka możliwość na liniach podpiętych pod tą samą centralę, ale czy to zadziała w przypadku totalnie innego regionu i czy nie jest to pogwałcenie regulaminu TPSA/orange w świadczeniu usług Neostrady?

Pytanie tylko czy to jest tylko linia telefoniczna czy sieć konwergentna. Najlepiej zapytać w Orange. Podejrzewam, że nawet jeśli się da, operator może zarządać opłaty za udostępnienie linii co Orange może się zwyczajnie nie opłacać lub koszt spadnie na Ciebie, co też niekoniecznie musi być opłacalne, więc może to być ciężkie do zrealizowania. Jak pisałem, najlepiej zapytać w Orange.

Nie ma takiej możliwości.  Weryfikacja nazwy użytkownika odbywa się na serwerach operatora przy odpowiednich ustawieniach ścieżek VPI  / VCI. Więc jeżeli użytkownik Netii czy Orange Freedom wprowadzi nazwę użytkownika dla Neostrady nie połączy się.

Ok dzięki. Pytanie do Orange: Jest możliwość przeniesienia usługi Neostrada do innego lokalu, w innej (bardzo małej) miejscowości na zasadach obecnie działającej umowy, ile może to kosztować i przede wszystkim trwać?

Jest taka możliwość pod warunkiem, że w nowej lokalizacji istnieją możliwości techniczne, które pozwolą nam podłączyć usługę. Przeniesienie usług  jest realizowane w terminie do 21 dni od dnia złożenia zamówienia a w przypadku przesłania pocztą, od daty wpływu zamówienia wraz z kompletem dokumentów. Szczegóły znajdziesz pod adresem http://oran.ge/1aEFAW4