Logowanie sie Windowsa

Otóż mam pytanie dotyczące samego procesu logowania się Windowsa.U mojego kolegi podczas włączania sie windowsa pokazuje się błękitne tło i na środku jest jego nick (bez hasła) i trzeba kliknąc na nick aby komp sie dalej odpalił.

Pytanie moje dotyczy tego jak to zlikwidowac aby system nie wołał klikniecia na nick a poprostu sie odpalał całkowicie sam.Dodam że kolega ten ma tylko jedno konto i jest to konto administratora.

prosze pomóżcie żeby system nie czekał na kliknięcie a odpalał sie sam dalej przechodząc do napisu zapraszamy. :slight_smile:

Musisz wejść… ---->konta urzytkowników------>zmień sposób logowania lub wylogowywania urzytkowników-------->i odznaczyc wszystko 8)

start-uruchom-wpisujesz Control userpasswords2-ODZNACZASZ"aby uzywac tego komputera uzytkownik musi wprowadzic nazwe uzytkownika i haslo"dla wszystkich kont i to wszystko.

zgoda tylko u mnie proces ładowania systemu przebiega bez klikania na ikone użytkownika a mam to zaznaczone więc myślę że u kolegi tez nic to nie da

sprawdzałam u siebie => mam zaznaczone te opcje a mimo to system nie woła klikania na uzytkownika w czasie logowania

może jeszcze jakies porady

z góry dziękuję

Prawdopodobnie w kontach użytkowników pojawił się nowy użytkownik (chybe NET.framework to się nazywało) - skasuj go.

zastosuj sie do podpowiedzi @WHITEBOY26