Logowanie w pekao24 - za dużo pól do hasła

Moje hasło ma 8 znaków a w procesie autoryzacji jest do wpisania jeszcze 9 i 11 znak. Co tam trzeba wpisać?? Pustych pól nie da się zostawić.

erhjm3.th.jpg

Jak zamknę przeglądarkę i od nowa próbuje się zalogować to prosi o te same pola.

Pod obrazkiem pisze, że niezależnie od długości Twojego hasła, zawsze jest pokazywane 16 pól, więc chyba jednak można / trzeba zostawić puste pola.

Nie znam akurat tego banku, ale często jest ograniczenie ile minimum znaków musi mieć hasło, może tak jest i w tym przypadku. Spróbuj zmienić to hasło na dłuższe czyli minimum 11 liter.

Żeby zmienić hasło musze sie zalogować…

Pustych nie można zostawić, bo wywala komunikat że wszystkie muszą być wypełnione.

A i minimum znaków dla hasła to właśnie 8.

jeżeli pamiętasz prawidłowe hasło to są 2 powody:

pesymistyczny - ktoś zdobył Twoje hasło, zalogował się, zmienił hasło na inne. Co jeszcze zrobił, lepiej nie myśleć. Proponuję jak najszybszy kontakt z oddziałem lub telefoniczny

optymistyczny - nie pamiętasz hasła (kiedy je zmieniałeś ostatnio?). Pozostaje kontakt z oddziałem lub telefoniczny

Już wiem co było źle. Byłem przekonany że mój nr klienta to 454xxx a naprawdę to 545xxx. Już jest ok.