Logowanie w XP

czesc mam problem

jak właczam kompa i jest ekran logowania się uzytkowników pisze mi wy31acz komputer jak to zmienic by było wyłącz…?

??

opisz jakoś bardziej zrozumiale i bardziej szczegułowo

…Pewnie chodzi mu o to 31 w wyrazie wyłącz.

Jest zrozumiale i szczegółowo. Facet po prostu ma “wy31acz” zamiast “wyłącz”. Wygląda to na jakiś błąd z kodowaniem, być może jakaś czcionka została usunięta lub w jakiś sposób został zmieniony język systemu.

Przydała by się tylko jaka to wersja Windows oraz czy chodzi o standardowe okno logowania wraz z nazwami kont użytkowników, czy może ekran na którym na środku pojawia się napis Witamy! (w XP) lub Ładowanie (w Viście).

a7fce06591d14a2b.jpg

a windowsa mam (XP z dodatkiem SP3)

Dodane 10.02.2009 (Wt) 23:03

pomozecie :|?

Z tego co widzę to masz niestandardowy ekran logowania. W tym przypadku to na 99% winą należy obarczyć program, którym zmieniałeś ekran. Być może po prostu używa on jakichś angielskich wersji plików, co uniemożliwia wyświetlanie polskich znaków.

Jedynym sposobem niestety na dowiedzenie się czy to prawda jest przywrócenie standardowego ekranu logowania.

zmienialem wygląd programem "tune up2008"teraz zmienilem na standardowe logowanie i jest ok ale chcial bym miec inny … :expressionless:

ogarnij w tym tune up w opcjach, czy nie da sie zmienisc language na polski, czy nie ma jakichs opcji z kodowaniem. prawdpodobnie chodzi o to, ze anglojęzyczny program ma problem z polskimi znakami

Wynika z tego, że niestety nie da się tego zmienić. Możesz jedynie próbować użyć polskiej wersji TuneUp

Gonzo_xD ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.