Logowanie w XP

Takie tematy były wiem o tym sprawdzałem ale nie z takim małym problemem jak mój.

Otóz mam Style XP i tam sobie przez przypadek przestawiłem w dziale logowanie do profilu na inne , oki potem recznie tam znów dałem takie jakie powinno być ta niebieska plansza z polem do wpisania hasła , ale nie do końca jest ta plansza taka jak powinna bo tam są napisy np. na dole ikona do wyłącz komputer i teraz mi pisze tam , wyl. kompute, i na dole w rogu są też jakieś tam drobnym drukiem napisy z prawami autorskimi i pozjadało niektóre literki po tej zmianie poprzez Style XP :frowning: Jak zmienic plansze botowania na dobrą i oryginalna taka jak była? od początku zainstalowania xp i stworzeniu profilu do logowania ?

Lub ewentualnie jak ktoś ma oryginalną plansze do logowania profilu to tam w Style XP jest ,ładuj plansze botowania, z dysku , prosze wskazać plik w windowsie jaki i gdzie on może (musi) być od takiej planszy ? Może jak dodam z dysku w style xp to zadziała ?

Prosze o info. dzieki

chcesz mieć stary styl tak? ten domyślny?

jak używasz style xp i chcesz zmienić ekran botowania i logowania to wejdź po prostu do style xp i w wyborze ekranu botowania (polska wersja style xp) wybierz domyślny dla windows i go dostosuj i zrestartuj komputer by zobaczyć czy jest ok 8)

Uchhh naszczęscie zadziałało , z nerwów że zostaną mi pozjadane literki w oknie logowania do profilu nie zaznaczyłem w Style XP ustawień domyślnych.

hehehe :slight_smile:

Temat uważam za zamknięty.