Lokalizacja folderu znalezione i odzyskane pliki x64

Po podłączeniu pendrive z uszkodzonymi plikami, win zaproponował naprawę i przeniósł odzyskane pliki do folderu " znalezione i odzyskane pliki z urządzeń i dysków". Gdzieś przeczytałem, że to folder found.000. Niestety nigdzie nie mogę znależć tego folderu. Proszę o namiary, mam win 7 x 64.

Ten folder jest ukryty i powinien znajdować się na pendrivie.

Niestety nie ma. Problem polega na tym, że jakikolwiek pendrive ntfs z nagranym wcześniej programem na dekoderze dvbt kaszani się po podłączeniu do komputera. Odtwarzam film na dekoderze jest ok, potem podłączam pednrive do komputera i błąd plików, potem nawet nie da się podłączyć do dekodera. Naprawa sektorów nie pomaga, używałem różnych pendriwów i mam dwa dekodery. Musi coś być z systemem na xp nie miałem takich problemów. Możecie poradzić coś z tym odczytywaniem pamięci usb?

Taka naprawa potrafi uszkodzić prawidłowe pliki.

Przecież chyba jest możliwość anulowania naprawy?

Żeby zobaczyć folder Found musisz ustawić tak:

Panel sterowania -> Wygląd i personalizacja -> Opcje Folderów i Wyszukiwania -> Widok

  • zaznacz: Pokaż ukryte pliki i foldery

  • odznacz: Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego

Z tego folderu i tak nic nie odzyskasz.

Tzn. Po podłączeniu pendrive pokazuje się folder pvr i po kliknięciu na niego komunikat: “odwołuje się do lokazlizacji, która jest niedostępna, może znajdować się na innym dysku sprawdź połączenie z internetem i tp.” Potem kaszanka.

 

Pomimo odznaczeniu tych opcji w opcjach folderów, folderu z odzyskanymi plikami nie ma na pendrive. System widzi pendrivy z dekoderów jako uszkodzone. Nie wiem co mam robić.

Hej,

A nie jest przypadkiem tak, że przy podłączeniu pendrive’a do dekodera, urządzenie odpowiednio go przygotowuje i szyfruje zawartość? Tak samo jest w telewizorach Samsunga - nagrany na pendrive program jest możliwy do obejrzenia tylko i wyłącznie na TV, na którym został nagrany. Na komputerze czy innym telewizorze pojawia się błąd odczytu lub komunikat, że nie znaleziono żadnych materiałów multimedialnych.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Problemem może tu być użycie systemu plików NTFS, który w przypadku buforowanego zapisu należy odmontowywać (na komputerze zwie się to Bezpieczne usuwanie sprzętu).

Czy w dekoderze jest opcja bezpiecznego usuwania sprzętu?

 

Jaki system plików dysków przenośnych obsługuje dekoder?

Hej,

 

A czy po podłączeniu pendrive z powrotem do dekodera, materiał jest widoczny i możliwy do uruchomienia?

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przepraszam za małą przerwę w odpowiadaniu na posty, ale miałem małe urwanie głowy. Dekodery mają funckę zmiany ustawień sprzętu usb, np. system plików z fat na ntfs, rozmiar usb tylko 4 gb (nie wiem czemu). Dekodery nie mają funkcji szyfracji, jeśli nagram coś na fat to normalnie można to oglądać na pc i na dekoderze. Jeśli zaś podłącze pamięć ntfs z nagraniem z dekodera to komputer automatycznie “wysypuje” pendrive, którego nie można potem obejrzeć nawet na dekoderze. Niestety dekoder nie posiada  funkcji bezpiecznego usuwania sprzętu. Mógłbym ustawić nagrywanie na fat, ale wtedy podzieli mi plik na mts oraz ts, których nie będzie można prawidłowo obejrzeć na pc.

To nie komputer tutaj stwarza problem tylko odłączenie pendriva od dekodera bez odmontowania.

 

Jakiego odtwarzacza plików wideo używasz?

Udało mi się skonfigurować odtwarzacz media player classic do odtwarzania podzielonych mts na kompie. Dziękuję wszystkim za pomoc! :slight_smile:

Mam ten sam problem. Naprawiłam pendriva, a komputer przeniósł mi moje pliki. Szukałam folderu found.000., znalazłam go i otworzyłam, ale były tam jakieś dwa stare pliki pochodzące z komputera, a nie z pendrive. Niestety jestem w kropce i nie wiem co robić.

Co spowodowało konieczność naprawy pena?
Czym naprawiłaś?
Ten pen ma jakiegoś producenta, oraz jakąś pojemność?

Hej,

A jakie pliki były na pendrive?

Pozdrawiam,
Dimatheus