Lokalizacja jest niedostepna

D:\Users\kondzio\Desktop odwołuje sie do lokalizacji ktora jest niedostepna moze ona znajdowac aie na dysku twardym tego komputera lub w sieci upewnij sie ze dysk jest wlasciwie wlozony i ze masz polonczenie z internetem lub siecia a nastepnie sprobuj ponownie jezeli nadal nie bedzie mozna zlokalizowac informacji byc moze zostaly one przeniesione w inne polozenie. POMOCY FORNATOWALEM KOMPA I NIEZROBILEM KOPI I TERAZ MI TO WYSKAKUJE

Przedchiwla zresetowalem kompa i paczciw co sie dzieje

i potym pisze oprrating system not found

Podczas kolejnego restartu komputera zatrzymaj start na BIOSie, przejdź do zakładki Exit, tam wybierz pozycję Load Optymized (lub podobnie) Defaults > Enter >potwierdź zmiany i zrestartuj komputer ponownie. Opisz co to da. Ponadto zwróć uwagę, że nietypowo zainstalowałeś system, bo na partycji D, a powinno być C.

A jak wlaczyc tego biosa nieznam sie na kompach

Należy podczas startu komputera (zaraz po naciśnięciu guzika Power) najlepiej pukać w odpowiedni klawisz. Z reguły to klawisze Delete, F2, Esc. Zależy od modelu płyty głównej komputera. Jeśli się nie znasz, to nie wiem czy damy radę.

Mam takie cos

OK! O to chodzi! Przejdź strzałkami do zakładki Exit > Enter i resztę napisałem wyżej.

Weszlem w exit i mam tutaj takie opcje

Podświetl pionowymi strzałkami pozycję Load Setup Defaults > Enter > Potwierdź zmiany (Y)(OK) i zrestartuj komputer bez dotykania klawiatury!

Zrobilem i nadal to samo sie dzieje

Wobec tego najprawdopodobniej nie masz systemu operacyjnego w komputerze. To chyba laptop? Trzeba instalować jedną ze znanych metod.

Tak to laptop wiec jak to naprawic uprzedzam ze niemam zadnych płyt

Jaki laptop? Acer i co dalej?

Hmm musze poszukac

Jest pod spodem na nalepce.

Acer Aspire 5560G Series

OK! Wobec tego, podobnie jak przy wejściu do BIOSu, teraz podczas restartu naciśnij jednocześnie dwa klawisze, czyli ALT i F10. Powinno się rozpocząć przywracanie systemu. Podaj tu co to dało.
Pomocniczo możesz wykorzystać to: https://www.youtube.com/watch?v=J3kRgRq4yIQ ale gdzieś po połowie filmu.

Nacisnelem te 2 klawisze przy restatcie i bylo tylko takie pip i nadap to samo

Czyli nie masz w laptopie już tzw. partycji Recovery. W tej sytuacji czeka Cię tzw. czysta instalacja, jednak do tego potrzebny jest nośnik (płyta CD, pendrajw) z systemem.

Nieposiadam zadnej plyty ani pendrive z tym ale mam 2 komp da sie to z kas pobrac?