Lokalizacja Macromedia Flash Player

(boczi) #1

Witam.

Chcę otworzyc plik w formacie SWF, chcę otworzyc macromedia flash playerem, mam go ale nie jest na liscie programow do wyboru. Czy ktoś wie może, czy może podać sciezke gdzie on sie instaluje?

(Adarek) #2

A nie da sie wybrać poleceniem "Otwórz za pomocą " ? I wtedy wybierasz program - zaznaczasz "wybrać program z listy" i szukasz odpowiedniego na dysku

(boczi) #3

No właśnie o to chodzi, że tego tam nie ma :?

(Adarek) #4

A konkretnie czego nie ma? - polecenia czy progamu

(boczi) #5

No, polecenia. A Flash Player nie wiem, w którym miejscu na dysku siedzi. Jak wiesz, podaj ścieżkę.

(Adarek) #6

Jak dasz- Otwórz za pomocą >wybrać program z listy- otwiera sie okno z programami > jeśli nie ma na liscie to niżej masz Przeglądaj...

Nie ma Przeglądaj ...?

(boczi) #7

Jest przeglądaj ;] , a powiesz mi, gdzie szukać? Pytam, gdzie plik exe się znajduje...

(Adarek) #8

A skąd do jasnej ciasnej mam wiedziec gdzie ty To wstawiłeś ?????

Jak nie wiesz to w "szukaj" wpisz nazwę programu i sprawdz gdzie siedzi.

Wiesz gdzie jest "szukaj "? :wink:

(boczi) #9

No szukałem, nie mogę dojść. Instalacja przebiegła automatycznie :?

(Shadow 82) #10

Spróbuj to otworzyć przeglądarką np IExplorerem w końcu to tylko plugin.

(Adarek) #11

Wiesz co ? Zainstaluj to jeszcze raz ale teraz zapamiętaj gdzie.

(S Man1) #12

Nie ma takiej możliwości, chciałem sprawdzić aby podać boczi emu odpowiedź i faktycznie, instalator nie pyta o folder docelowy przy instalacji :?

(boczi) #13

No właśnie, nie pyta. Włączył się nawet przed chwilą Macromedia Flash Player Updater, zaaktualizowałem i nic :expressionless:

Przez IE wiem, że można, ale wolałbym przez Flash Player. Chciałbym poznać przyczynę, dlaczego ni emogę tego zrobic. :?

edit/Kurna, zainstalowałem i dalej się ten updater włącza :evil:

(Adarek) #14

Aaaa to jest pewnie w tempie ! tam szukać. C\Documents and Settings\All Users > czy jakoś tak

Ps.

A konkretnie to w Temporary Internet Files -chyba .

(boczi) #15

Nie ma :?

(S Man1) #16

U mnie to jest w C:\Windows\System32\Macromed

(lazikar) #17

Dokładnie

C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash :smiley:

(boczi) #18

Też tam cos mam, a masz moze dokladną lokalizację do pliku exe? nie mogę się doszukać :?

Podkatalogi w folderze Macromed u mnie to:

common, dorector, flash, shockwave 10, update

:expressionless:

(lazikar) #19

C:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash\GetFlash.exe :smiley:

(S Man1) #20

wchodzisz folder Flash masz tam aplikacje - kliknij 2x

Jak nic nei ma, to looknij do tray'a - u mnie w tray'u pojawiła się ikonka i cośpisało o nowszej versji :slight_smile: