LoL długie ładowanie

Witam otóż tak mam neta 25 MB i super kompa 2gb grafika GT 630 procek amd buldożer 6100 3,3 GHz ram 8 Gb 1600 MHz 1TB dysk i gdy wchodzę do gry to to okno ładowania co na full jest rozdzielczości długo się ładuje a czasami muszę ponownie się łączyć proszę o pomoc.

Tak to jest jak się kompa gotowca z allegro kupuje… Grafika badziewna, zasilacz pewnie jakiś no name, system nie napisałeś jaki, po za tym ten komp nie jest jakiś super mocny jak tego oczekujesz. Spróbuj zmniejszyć rozdzielczość/detale w opcjach.

League of Legends nie ma zbyt dużych wymagań, lecz i tak potrzebuje normalnego sprzętu a twoja grafika jak to kolega wyżej na pisał jest do niczego i pewnie przez to ci się gra ładuje wolno.

wiem że grafika jest dupiasta ale jednak lepsza od starego kompa a zasilacz 500 wat system Win 7 home premium

500W nic nie mówi podaj marke

no niestety właśnie nie znam a zboku zasilacza nie pisze

Dodane 21.03.2013 (Cz) 16:45

a na zasilacza nie pisze dziwne

Więc masz jakiś szmelc noname, kup coś markowego :wink:

a to może być wina zasilacza nie da się coś zrobić prócz kupna częsci

Dodane 22.03.2013 (Pt) 23:48

Zasilacz 500W LOGIC lub BANDIT nie wiem który ale jeden z nich bo mam zasilacz z przodu obudowy i naklejki nie widzę ,a więc napisałem do użytkownika od którego kupywałem to mi odpisał.

Dodane 24.03.2013 (N) 3:28

Dodam jeszcze że mam problemy tylko z lolem a ja narazie na kompie starych gier nie mam, zainstalowałem sobie nawet tere i żadnych problemów.