Lol długo się włacza

(Hejterek999) #1

Witam.

Sterowniki sprawdzałem i są najnowsze.Komp jest po skanowaniu .Kiedyś nie miałem takiego problemu.

Moj komputer:

Grafa:Asus EAH5550 series

Procek:intel core 2 quad @2.40ghz

Ram:3gb

Dysk:Samsung HD321JK ATA 320gb

(Las515) #2

A nie wpadłeś na to,że LoL się patchuje ? Szczególnie w ostatnim czasie gdy dodano nowy patch …

(Hejterek999) #3

kurde widocznie żle napisałem w temacie.Chodzi mi o to że rozgrywka długo mi się ładuje.

(adamok) #4

Spróbuj może przeczyścić Ccleanerem, następnie pod kątem wirusów. Do tego później weź zastosuj program AdwCleaner.

(Las515) #5

Mając na myśli rozgrywkę ,piszesz o ekranie wczytywania tak ? Gdy są pokazani już bohaterowie,gracze,ping itd ? Gdy już ci się ta rozgrywka załaduje, to wszyscy stoją w bazie ? Czy są już na swoich liniach a tylko ty stoisz ?

(Hejterek999) #6

Tylko ekran wczytywania długo się  ładuje.Wszyscy stoją w bazie.

(Las515) #7

Zgaduję,że twoja przygoda z LoL’em zaczeła się nie dawno tak ? Podczas wczytywania gry,gra nie uwzględnia tego komu się szybciej załaduje,tylko czeka na każdego z graczy,tzn:jeżeli masz najszybszy komputer ( nawet z nasa) to i tak będziesz czekał aż załaduje się innemu użytkownikowi gra,który komputer ma napędzany przez chomika… też tak mam,jeżeli grasz z jakimiś ludzmi z słabym sprzętem :slight_smile:

Ale powiem tylko tyle,że twój procek pozostawia wiele do życzenia :slight_smile:

(Hejterek999) #8

po 1 gram długo w lola po 2 zawsze się ostatni wczytuję a dużo ludzi ma gorszego pc… więc mnie to dziwi

(Las515) #9

Sam sobie przeczysz.Skoro mi piszesz że po załadowaniu gry,wszyscy stoją w bazie to jakim cudem się możesz ostatni wczytywać ? Po załadowaniu gry mija dosłownie 2-3 sec i każdy biegnie na swoje linie z kupionymi przedmiotami.Gdybyś się wczytywał ostatni twoi towarzysze czekali by już na ciebie na liniach.

(adamok) #10

Odpowiedziałem ci co masz zrobić.

Jeśli wcześniej wszystko było ok, jest to wina wirusa bądź zaśmieconego systemu, a być może jakiś podzespół w komputerze pada, możliwe jest także że się przegrzewa. Odpal HWMonitor przed włączeniem gry i pokaż temperatury.

Do tego jeśli jesteś na pulpicie ( w bezczynności ) wejdź w menedżera zadań i zobacz czy coś ci nie obciąża procesora oraz pamięci RAM.

Pobierz program HDTUNE i daj screeny z zakładki Health, oraz przeskanuj go pod kątem bad sektorów.

Siedząc i nic nie robiąc nie rozwiążesz problemu.

(Hejterek999) #11

Health http://images.tinypic.pl/i/00491/ppb669o0znt7.png

zużycie przy pulpicie:

99hx48wa6wbw.jpg

temperatury bez odpalenia gry:

vtekxvaeeyg7.png

temperatury z odpaloną grą:

8httr2fgvcp3.png

komp czysty po skanowaniu nodem 32

zaraz dodam reszte :P"przeskanuj go pod kątem bad sektorów." gdzie jest taka opcja

___________________________________________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem dotyczącym maksymalnych rozmiarów grafik wklejanych do posta.

Pozdrawiam,

Dimatheus