Lol długo się włacza

Witam.

Sterowniki sprawdzałem i są najnowsze.Komp jest po skanowaniu .Kiedyś nie miałem takiego problemu.

Moj komputer:

Grafa:Asus EAH5550 series

Procek:intel core 2 quad @2.40ghz

Ram:3gb

Dysk:Samsung HD321JK ATA 320gb

A nie wpadłeś na to,że LoL się patchuje ? Szczególnie w ostatnim czasie gdy dodano nowy patch …

kurde widocznie żle napisałem w temacie.Chodzi mi o to że rozgrywka długo mi się ładuje.

Spróbuj może przeczyścić Ccleanerem, następnie pod kątem wirusów. Do tego później weź zastosuj program AdwCleaner.

Mając na myśli rozgrywkę ,piszesz o ekranie wczytywania tak ? Gdy są pokazani już bohaterowie,gracze,ping itd ? Gdy już ci się ta rozgrywka załaduje, to wszyscy stoją w bazie ? Czy są już na swoich liniach a tylko ty stoisz ?

Tylko ekran wczytywania długo się  ładuje.Wszyscy stoją w bazie.

Zgaduję,że twoja przygoda z LoL’em zaczeła się nie dawno tak ? Podczas wczytywania gry,gra nie uwzględnia tego komu się szybciej załaduje,tylko czeka na każdego z graczy,tzn:jeżeli masz najszybszy komputer ( nawet z nasa) to i tak będziesz czekał aż załaduje się innemu użytkownikowi gra,który komputer ma napędzany przez chomika… też tak mam,jeżeli grasz z jakimiś ludzmi z słabym sprzętem :slight_smile:

 

Ale powiem tylko tyle,że twój procek pozostawia wiele do życzenia :slight_smile:

po 1 gram długo w lola po 2 zawsze się ostatni wczytuję a dużo ludzi ma gorszego pc… więc mnie to dziwi

Sam sobie przeczysz.Skoro mi piszesz że po załadowaniu gry,wszyscy stoją w bazie to jakim cudem się możesz ostatni wczytywać ? Po załadowaniu gry mija dosłownie 2-3 sec i każdy biegnie na swoje linie z kupionymi przedmiotami.Gdybyś się wczytywał ostatni twoi towarzysze czekali by już na ciebie na liniach.

 

Odpowiedziałem ci co masz zrobić.

Jeśli wcześniej wszystko było ok, jest to wina wirusa bądź zaśmieconego systemu, a być może jakiś podzespół w komputerze pada, możliwe jest także że się przegrzewa. Odpal HWMonitor przed włączeniem gry i pokaż temperatury.

Do tego jeśli jesteś na pulpicie ( w bezczynności ) wejdź w menedżera zadań i zobacz czy coś ci nie obciąża procesora oraz pamięci RAM.

Pobierz program HDTUNE i daj screeny z zakładki Health, oraz przeskanuj go pod kątem bad sektorów.

 

Siedząc i nic nie robiąc nie rozwiążesz problemu.

Health http://images.tinypic.pl/i/00491/ppb669o0znt7.png

zużycie przy pulpicie:

99hx48wa6wbw.jpg

temperatury bez odpalenia gry:

vtekxvaeeyg7.png

temperatury z odpaloną grą:

8httr2fgvcp3.png

komp czysty po skanowaniu nodem 32

 

zaraz dodam reszte :P"przeskanuj go pod kątem bad sektorów." gdzie jest taka opcja

___________________________________________________________________________________________

Proszę zapoznać się z regulaminem, a szczególnie z fragmentem dotyczącym maksymalnych rozmiarów grafik wklejanych do posta.

Pozdrawiam,

Dimatheus