LoL launcher: błąd zalogowania

Witam otóż mam taki problem, jak chce się w lolu zalogować w launcherze to nie mogę, próbuje się łączyć i są 3 próby, ale zaraz błąd są podane dwie strony na żadnej nie znalazłem odpowiedzi, a reinstalacja nie pomogła.

Może zły login lub pass podajesz :slight_smile: Spróbuj się zalogować na stronie Lola i zobacz czy tam możesz.

PS: Zły dział.

na stronie mogę się zalogować bez problemu, a jeśli chodzi o pasy to raz źle wpisałem i tak się zrobiło teraz jak dobrze wpisuje to nie pomaga.

PS.jak zły dział to proszę admina o przeniesienie.

Odintaluj grę, wyczyść rejestr, zainstaluj ponownie poprzez Launcher z oryginalnej strony gry - http://eune.leagueoflegends.com/, spróbuj się zalogować.

nie pomogło raz się zalogowałem i znowu nie mogę.

Dodane 05.06.2013 (Śr) 22:02

stworzyłem nowego użytkownika dopiero pomogło, użytkownik admin, to jak myślisz, że czas zrobić formata.

Jeżeli masz problem z grami i coś ci spowalnia system, czasami warto odświeżyć system :stuck_out_tongue:

Ja tez tak mialem, ale znalazlem sposob…

Najpierw sprawdz czy twoj Internet Exploder, nie dziala w tybie offline.Jesli dziala w tym trybie nacisnij na plik(taki pasek na gorze jest) i jak bedzie taki chaczyk to go odzancz

Pozniej jak to zrobisz i nadal bedziesz mial problem, jak ci sie loguje do lola wlacz szybko Internet Exploder.

A i jeszcze sprawdz czy masz zainstalowane wszystkien strzerowniki bez ktorych gra nie bedzie dzialac.

Mi osobiscie te sposoby pomogly

PS nie pisze polskich znakow bo mam niemiecka klawiature.Nie pisze tez przecinkow bo nie jestem pewiem gdzie postawic(wiem glupek xD) :o :stuck_out_tongue: