Lol nie działa

Witam.
W dzień normalnie grałem sobie w lola teraz chce włączyć ale nie działa…
Pokazuje się tylko ten napis startowy i nic. Wcześniej pisało pvp.net patcher kornel przestał działać, patrzyłem na necie ze uruchomienie przez administratora może pomoc ale u mnie nic. Odinstalowałem gre potem ściągnąłem patchera i nawet tego nie mogę włączyć. O co z tym chodzi? Jak włączam tego klienta to w folderze na którym jest lol tworzy się plik lockfile

Co to jest?

System, legalny? Może więcej informacji. Czy inne gry działają cały czas? Czy pisząc patcher, chodziło ci o klienta lola?

Leegalny, inne gry typu cs działają. Tak jak mówiłem jeszcze pare godzin temu normalnie grałem. Tak chodziło mi o klienta lola. Jak chce zacząć patchować (pobierać) gre pokazuje się tylko ten napis początkowy league of legends i tyle. Cały czas tworzy się ten plik lockfile

Hmmm… próbujesz odpalić go jako admin i nie reaguje też. Dobrze rozumiem? Czy robiłeś coś nietypowego po grze w lola, co by mogło namieszać w systemie? Spróbuj punktu przywracania do momentu, gdy gra ci działała. Czy pomogło?

Nic nie robiłem. Skończyłem grać w lola, poszedłem się uczyć i zostawiłem włączony komputer, wracam chce włączyć lola i nic

Powinno być wszystko w aktualizacje i zabezpieczenia, opcja odzyskiwanie.

Ufff działa. Wielkie dzięki kolego!!