Longhorn

mam nadzieję, że do dobre forum to tego topica :slight_smile:

Próbuję zassać Windowsa Longhorn wersje testową. Ze strony oficjalnej będzie to trwać około 300 godzin hehe.

Czy ktoś zna inną lokalizację tj. znacznie szybszą ??

Poszukaj na p2p np.eMule

właśnie z tego zassysam, myślałem, że może jest to jakimś ftp

Hmm ja szukalem na Ftp ale nie znalazlem. Mam sciagniete 89% z Edonkey 2000 (sciagam juz ok. 2 tyg. :frowning: )

Ja zaczołem ściągać na eMule i jutro będę miał Longhorna :stuck_out_tongue:

No to gratuluje !!

Rozumiem, że wszyscy ściągacie legalną wersję Longhorna z ograniczeniem czasowym? :D:D

No pewnie :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

A może ktoś już ma i testuje to “cudeńko” ?? Bo jakoś na strony propagandy Billa mnie nie ciągnie

kurcze, to jest następny przejaw bezsensu według mnie: MS wypuszcza wersje testową - ludzie robią przysługę i testują to, a ci źli ludzie nawet nie wrzucą tego na szybki serwer !!

Jamaica

Jamaica

a może tak macie chwilowy dostęp do ftp’a żeby to wrzucić na chwilę ?? kurcze jak mam czekać dwa tygodnie (16 dni na stan obecny :wink: ) …

Można go jeszcze ściągnąć Torrentem,oto link to pliku .torrent http://66.90.75.92/torrents/1568/LH_4053_new.torrent

Pozdrawiam :slight_smile:

nie będę udawać, że wiem o co chodzi. Proszę o wyjaśnienia :slight_smile:

Wyjasnienia w sprawie torrenta ?? To programik do sciagania ale ja za nim nie przepadam. Sciagnij, zainstaluj, kliknij na link a a uytomatycznie wlaczy sie sciaganie w tym programie.

Dzięki za wyjaśnienie

Kurcze, cos za dużo tych programów do sciągania :evil:

chyba jednak poczekam te dwa tygodnie :slight_smile:

A jaki jest powód tego że ściągacie longhorna. Przecież ta beta wersia jest do dupy. Długo na niej nie podziałacie.

No właśnie, po co ściągać jak jest ona po angielsku i jeszcze do tego testowa. Lepiej poczekać na oficjalną premierę Longhorna.

Moze dlatego, ze ciekawosc zzera a premiera za 2 lata?

Żeby dojść do takich wniosków, trza się samemu przekonac :slight_smile:

Nie wiem jak inni, ale ja ściągam go żeby zobaczyć co to jest i jakie teoretycznie będzie miał mozliwości.

Jestem poprostu ciekawy

Pozdrawiam

Instalowal go ktos ??

Jak tak no ale niestety dlugo na nim nie posiedzialem bo po instalacji (szybko sie instaluje ) , chcial do instalowac jakies sterowniki , zainstalowalem i restarta zrobilem bo chcial , no i juz sie nie chcial odpalic.

Piersze wrazenia:

nie zabardzo nadaje sie do uzytku ,troche wolni chodzi bynajmniej u mnie , grafika nie jest taka piekna , i trzeba aktywowac po 14 dniach , raczej tego nie zrobimy na longhornie siagnnietym z P2P , chyba ze sie zna trika 8)