Longhorn

Cze mam pytanie do was drodzy forumowicze czy moge na spokojnie zainstalować program do zmiany z windows xp w longhorna na mój komputer??? bo słyszałem że ten program ma dosyć duże wymagania :? i nie jestem pewien czy ten program na mój komp wejdzie na wszelki wypadek podaje moją konfigurację i na dodatek słyszałem że ten program ingeruje w pliki systemu

PS. chodzi mi o program Longhorn Transformation Pack

Celeron 433 MHz 192 MB ram :slight_smile: :slight_smile:

instalujac go system nie powinien ci spowalniac ponieważ on nadpisuje pliki tego programu na pliki systemowe

No niestety nie do konca to prawda ale :wink:

Troszke spowalnia start systemu i zamkniecie ale nie znowu bardzo u mnie przy 512 praktycnie tego nie odczulem

Słyszałem i sam się o tym przekonałem że to gów** Nic mi się w systemie nie zmieniło, tylko sie cały zepsuł. Format pomógł. Jak chcesz instalowac to instaluj, ale

Troszkę mało 8) :lol:

Zdecydowanie powinno troszke mulic i to nawet znaczaco…

ale tylko na początku przy włączeniu kompa

Zarowno pzry uruchamianiu jak i wylanczaniu

A wyglad wcale nie jest taki piekny :? U mnie tez pomogl poznie foramt za duzo bylo zabawy :oops:

Raczej cały czas.

Takie instalowanie tego typu zabawek :smiley:

PS. Nie będe zakładał nowego tematu. Ma ktoś moze taki styl do Windy, taki czarny longornopodobny ?? :wink:

Więcej tego nie zainstaluję! Musiałem robić reinstal systemu!

A nie lepiej poprostu wczesniej przed instalacja systemu utworzyc punkt przywracania systemu ? Ja mialem program ktory dopiekasza Windowsa ( Xpize ) to wlasnie punkt przyw. pomogl mi bo odinstalowanie nic nie dalo.

U mnie Longhorn Transformation Pack nie dzialal prawidlowo nie zmienil wszytkiego a poza tym zamulal kompa na przyszlosc nie polecam.

tylko wcześniej zrób sobie punkt przywracania systemu bo mogą być problemy nieoczekiwane :wink: :wink:

Problemow nie powinno byc tylko XP bedzie chcial pozniej plytke instalacyjna do skopiowania plikow do prawidlowego funkcjiowania windows.

Pozdrawiam :slight_smile:

wtedy zaznazam że nie wkładamy takiej płytki , klikamy anuluj i na zapisz czy tam na opcje tak żeby to potwierdzić, jesli bedzie się postepowało zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie kompa nic z systemem sie nie stanie, najważniejsze jest tylko odczekanie ok. minuty aby ten pack mógł podmienic pliki systemowe, ściągnij najnowszą wersje 10 transformpacka, wiem że do wersji 5 komp sie psuł zaraz po zainstalowaniu tego dziadostwa, ale od wersji 5 wzwyż nie ma kłopotów, juzs szczeglnie chodzi mi o wersje 9 i 10, w 10 jestsuper bo ma najnowsze skiny longhorna 5048 dzieki czemu system wygląda prawie idealnie jak prawdziwy longhorn 5048 :smiley:

jeszcze dzisiaj zamieszcze screeny z przerobionego xpka i sobie ocenicie :smiley: