Look4win - oplaca sie w to bawic?

rejestrowal sie ktos tam ? wygral cos konkretnego ?

bo ja jak narazie tylko jakis bezuzyteczny bon na zakupy AGD :smiley:

Moim zdaniem warto. W sumie nic się nie traci. Ja jestem w tym od paru dni i wygrałem 2 bony, ale są jeszcze inne ciekawe nagrody.

no tak ale jak dla mnie to bardziej wartosciowa nagroda bylaby zgrzewka papieru toaletowego niz bon na 3% znizke przy zakupie lodówki …

Jeśli kogo interesuje bon towarowy ale tylko wtedy kiedy dokonasz zakupu np za 1000 zł to otrzymasz 30 zł rabatu.Takich bonów jest kilka tysięcy dziennie.Musisz sobie go wydrukować a potem ta kartka to nie nadaje się do wytarcia tyłka.Wprawdzie niby jest kilka nagród wartych co nieco ale jak w każdym konkursie już są rozdane albo wygrywają ‘’ swoi’’.Do tego serwer jest tak przeładowany że trzeba mieć stalowe nerwy żeby obejrzeć reklamę,bo ten konkurs polega a oglądaniu reklam.Powodzenia

Jak widać naiwnych nie brakuje a nadzieja to matka…resztę niech każdy sobie dopowie

widze zadnych wiekszych pozytywów :stuck_out_tongue:

a wygral ktos z was mp3 chociaz ?

hmm koleznka wygrala mp3 ;d

Ciekawe, może i ja coś wygram, chociaż nigdy niczego nie wygrałem…

A jak zrobic, żeby uczestniczyc w losowaniu?

Oj opłaca się w to bawić, choćby dlatego że tym sposobem wspieracie fundacje, a przy tym mozna wygrac naprawde fajne nagrody…

Jeśli ktoś z Was chciałby się dołaczyć do tej zabawy, wystarczy się zarejestrować na stronie:

**************************************

i zbierać punkty za ogladanie reklam i wprowadzanie innych do zabawy.

Wszystkich którzy będą sie rejestrować przoszę aby w formularzy rejestracyjnym w polecający wpisali:**************

Dziękuję i zycze samych wygranych :slight_smile:

no następny chce sobie pkt zarobić przez rejestracje z jego linku

Pax przecież ja nie zmuszam do rejestracji z tego linku! Tylko ZAPRASZAM!! jest ewidentnie!!

szczerze mówiac nie wiem za co dostalem warna ale ok, żeby nie było że namawiam, poprostu jeśli ktoś bedzie sie rejestrowal na look4win.pl to jakby wpisał ********** to by źle nie było… ale ważne jest to że poprzez ogladanie tych reklam pomaga sie dzieciom… dlatego na pytanie w temacie odpowiadam zdecydowanie że sie oplaca w to bawić.

tu jest rejestracja:

http://www.look4win.pl/rejestracja.php

jak możecie to*********** :wink:

moim zdaniem to sie opłaca, w końcu ktoś tam codziennie wygrywa:)

A u nas podawanie linków referencyjnych się nie opłaca. Zarabia się za nie warny.

Witam.Ja wylosowałem mp3 w look4win.Tyle tylko ze w marcu i do dziś nie dostałem :twisted: Nie warto się w to bawić.Nie przysyłają nagród.Miała to być jakaś chwilowa awaria i już mi mieli natychmiast wysłać i :stuck_out_tongue:

Witam :slight_smile:

Czy opłaca się bawić czy nie… każdy powie inaczej.

Ja klikam systematycznie, jak narazie (z konkretnych nagród) wygrałem

Dwa razy - bezprzewodową klawiature i bezprzewodową mysz optyczną (za 2x100zł=200zł)

Nagrody dostałem, oto zdjęcie: http://www.gawain1.webpark.pl/nagroda.html

Życzę miłego klikania. Pozdrawiam :smiley:

Ja się tam zarejestrowałem bo kumpel kiedyś wygrał tam odtwarzacz mp3 i nawet mu go przysłali. Dostałem od niego niedawno zaproszenie i też postanowiłem się zapisać.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to serdecznie proszę o zarejestrowanie się z mojego zaproszenia

*****************************

(potrzebuje tylko dwóch aktywnych poleconych by móc brać udział w losowaniach tygodnia). Z góry bardzo dziękuję.

Kumpel mówił że chodzi tu o to że ogładzasz cztery paro sekundowe reklamy we flashu (trwa to 3 minuty) i wtedy jesteś brany pod uwagę przy codziennym losowaniu nagród (od bzdurnych kuponów rabatowych po elektronikę za 200zł, są też jakieś tygodniowe losowania z większymi nagrodami jak np. laptopy). Niestety trzeba sprawdzać samemu czy się wygrało by potwierdzić wygrana w serwisie (na potwierdzenie ma się czas do następnego losowania), dopiero w tedy wyślą nagrodę (kumpel czekał miesiąc na mp3).

W sumie warto się zapisać nic się nie traci oprócz 3 minut dziennie, nie wysyłają też SPAMU na maila no i są ludzie którzy już wygrali (zresztą codziennie parę osób coś wygrywa).

No i nie zapomnij kliknąć w:

www.pajacyk.pl

www.polskieserce.pl

ja jeszcze nie wiem czy się opłaca, ale warto się zalogować jeśli się ktoś nudzi na internecie:)

ważne , ze pomaga się dzieciom!

no i można przy okazji coś wygrać,

Proszę o rejestrację i jako osobę polecającą bardzo proszę wpisać **********

dziękuje i zapraszam:)

Niezła tandeta, 20zł bym za to nie dał 8)

biedronka pozdrawia