Lornetka do 50 zł

Ktoś może polecić lornetkę do 50zł ? Zastosowanie czysto amatorskie.

No to każda do 50 zł :slight_smile: - półka cenowa strasznie niska, porozglądaj się na targu.

Kogo chcesz podglądać i z jakiej odległości?

W tej cenie nie kupisz chyba nic lepszego jak 10 × 25, a to mały zasięg.
Poszukałbym na Twoim miejscu monokularu, i w tej cenie mają większy zasięg.
Widziałem w tej cenie nawet jakiś 40x60.
Kiedyś miałem fajną długą lunetę, jak na filmach często widzimy na statkach, i do obserwacji panoramy, bajka. W porównaniu do zwykłej lornetki 10 × 40 - przepaść. Ale też jest fajnie. Poniżej 10 × 40 z lornetek bym raczej nie brał, a jak się da, to lepszą.
Co ciekawe, taki monokular czy teleskop, można w wersji mini zamontować na smartfona.

Za dzieciaka w kioskach były takie zestawy z bronią i lornetka :stuck_out_tongue: + kajdanki itp

Za 50 zł to wszystko co kupisz będzie podobne chociaż dorzucić do jakieś firmówki Umarex
https://www.combat.pl/001000546-zestaw-outdoorowy-alpina-sport-set-eol.html
Cały set za 89 zł w komplecie latarka i scyzoryk

  • powiększeniu 8x
  • średnica obiektywu 21 mm
  • metalowa

Za 50 zł to raczej będzie wszystko zabawki. Minimum w tym wypadku to 90 aby ona coś realnie powiększała. Pamiętaj że stałe powiększanie jest lepsze niż zoom

Chcesz sąsiadkę w majtkach podglądać jak paraduje po mieszkaniu?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

bez sensu… jak już… to bez. :grinning:

Nie każdego kręci nagość.

No to… kojarzy mnie się z fetyszem.
Fetysz to przedmiot, który jest niezbędny, by dana osoba osiągnęła satysfakcję seksualną.
Istnieje wiele rodzajów fetyszy.
Może to być na przykład obfity biust partnerki albo pończochy lub buty na obcasie,
również majtki.