Los królika w Twoich rękach

no niedawno chodowaliśmy królika i na boże narodzenie było pyszne mięsko :smiley: mmmmmmmmmmmmmmmm pycha :lol: ale mi ten facet narobił apetytu - zgłodniałem :smiley:

znalazłem jeszcze fajne zdjęcie - jak by to je wykożystać …

dead0zc.jpg

zapłać za mnie 1000 zł proszę

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Wy tylko o jedzeniu, zero uczuć i współczucia :smiley:

oczywiscie zapłace -podaj nr konta

A Ty co… wegetarianin? :lol:

Nie wegetarianin, ale człowiek z uczuciami :slight_smile:

już podaję 86 2131 6337 0000 7613 1105 5664 z dopiskiem “i tak go zjem”

Tak, ja jestem wegetarianką… :slight_smile:

Ten facet ma ma po prostu łeb do interesow:) choc bardziej przeraza mnie fakt zjedezenia króliczka jako zwierzatka, a nie popularnej “postaci”… :cry: :cry: :cry:

mnie przeraża bardziej myśl o udeczku pieczonym tego królika i frytkami do tego :frowning:

A co jest przerażającego w porcji frytek? :lol:

chyba stara oliwa :smiley: :smiley:

przerażające jest to, że wszamałbym taką porcyjkę aż by mi uszy latały ale nie mam udka z królika :cry:

No i bardzo dobrze.

Dzisiaj piątek - posty nakazane zachowywać :lol:

Jesteście okropni !!

Jesli sadzicie inaczej to wspołczuje nudy w zyciu…

pewnie sadzicie ze ten facet od kroliczka połączył przyjemne z pozytecznym…??? On pewnie tez- i to jest żałosne :evil:

ale jutro jest sobota :stuck_out_tongue: i postu już nie ma :smiley:

więc…

ania_basia hehe wyobrażam sobie ciebie w epoce dinozaurów :hahaha:

ania_basia spotyka T-Rexa i mówi do niego:

na to T-Rex:

:hahaha:

no coz nie oceniaj innych według siebie…

skoro Ty zachowujesz sie jakbys zył w epoce dinozaurow, to przede wszystkim współczuje otaczajacym Cie ludziom…

no cóż :hahaha: kanibalem nie jestem :lol: a że mięsko jadać lubię 8) to tylko współczuję twoim kubeczkom smakowym :hahaha:

ja nie pisałam o Twoim kanibalizmie, tylko o postepowaniu…tak na co dzien…

o moje kubki smakowe sie nie martw…moj jezyk jest w najlepszym porzadku. :wink:

:spoko:

nie tylko z polskiego…

ps. a co dp kroliczka to własnie mówili w Radiostacji o tym pomysle:) ale juz maja pol sumy…to mnie pociesza :smiley: