"Losownik"

Witam.

Potrzebóje strony lub programu dzięki króremu na przykład po wpisaniu np 10 nazw i 5 grup to by mi losowo poprzydzielało po 5 nazw do każdej grupy.

Czy coś takiegi istniej z góry dzięki za pomoc!

Crepis , po pierwsze, staraj się pisać po polsku. Słownik ortograficzny nie gryzie :!:

Po drugie: Programu, o którym mówisz, nigdy nie widziałem na oczy. Jeśli ktoś takowy znajdzie, to stawiam mu piwo.

A po trzecie: Jak mam 10 nazw, i 5 grup, to jak do każdej grupy ma ci przydzielić 5 nazw? Logicznie myśląc, gdyby w każdej z 5 grup miałoby być 5 nazw, to 5 x 5 = 25 nazw byłoby potrzebnych, a nie 10.

Pozdrawiam

można samemu napisać taki program:) wystarczą sam podstawy praktycznie

czechu07 , a myślisz że będzie się teraz programowania uczył ?

A czy 1 nazwa może być tylko w 1 grupie?

Crepis ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Pioter233 ja myślę że do tego co potrzebuje to można nazwać “nauką programowania” jak nauką programowania

niech wypowie się teraz założyciel, bo sami nie wiemy, o co konkretnie chodzi. nie jestem wróżką. czary - nie moja specjalność.