Lost zagubieni

Ja tam zadnego znaczka nie widziałem :oops: musze jeszcze raz luknąc ten moment (dobrze ze nagrywam odcinki)

Może to była ‘‘żywa maszyna’’ :mrgreen: Ale ciekawe kto lub co taki znaczek rekinowi odbiło.

A ja mam podejrzenia że ci piraci kórzy zabrali Wallta to oni mogą stacjonowac na wyspie,może być ich więcej,to mogą być ci ‘‘inni’’.

mnie ciekawi ten kabel za ktorym Said doszedł do tej francuzki w I sezonie, kabel wychodził z morza i mi sie zdaje że przewodził prąd.

Kabel o ile dobrze pamiętam był przymocowany do czegoś w pobliżu ‘‘mieszkania’’ tej Francuski.Ale przez całe morze nie mógł przewodzic prądu bo to juz byłaby bajka :wink:

TVP1 nie puszcza kolejnych odcinków, ponieważ nie wykupili abonamentu na puszczanie dalszych odcinków Zagubionych :slight_smile:

nie iwecie jak zrobic screena w allplayerze bo gdy zrobie PrtSc to jest czarny obraz i pokazalbym wam ile jest Innych

a nie mógłbyś ściągnąc programik mwsnap-jest na vortalu w czasie filmu dać pauze i zrobić zrzut tym programikiem.

Taka mała ciekawostka:

Uwaga: Rozdzielczość: (2000x1344, Rozmiar: 971 KB)

qedpwpb4n49c5w8cm.jpg

Polecam to forum http://forum.gwrota.com/index.php?showforum=90 pełno ciekawostek, opinii, recenczji poszczególnych odcinków.

Interresujące,Ci ludzie którzy są ‘‘ukryci’’ na tych fotkach,niedopracowanie czy inni ? :smiley:

Fajny serial co prawda nie oglądłem od początku ale od 3,4 :frowning:

ALE SZKODA , ŻE SIĘ SKOŃCZYŁ :frowning:

Ale abonamci Cyfry+ i Cyfrowy Polsat MOGĄ JUŻ OGLĄDAĆ Bo leci na jakimś kanle

a ja nie mam Cyfry+ ani Cyfrowy Polsat :frowning:

nieeeeeeeee, naprawde 2 seria dopiero na jesieni? :o

ano - ja mam to szczęście ze kumpel mi nagrywa z AXN :mrgreen:

Ja mam Cyfrowy Polsat ale abonamentu nie płace to AXN nie mam,teraz tylko jakimś cudem mam,chyba nie wiedzą że mam odblokowane :mrgreen: :mrgreen:

a od czego macie internet :stuck_out_tongue: :-k

Co masz na myśli? :smiley:

Okolicznosci:

(Jest to odcinek 11 gdy Jack rusza z Sawyerem i Lockiem odnalesc Majkela ktory poszedl szukac walta)

Zdjecie Zeke(Ten co porwal walta)(Nazwa pochodzi od Sawyera poniewaz lubi wymyslac rozne przezwiska jemu akurat takie nadal)

lost16qr.th.jpg

Zdjecie Innych(Gdy Jack wdal sie rozmowe z Zeke,powiedzial mu ze pozwalaja mieszkac na wyspie i tam gdzioe stoja jest niewidzialna linia terytorium)

lost21io.th.jpg

No i szykuje sie wojna :slight_smile: ale ciiiii to dopiero nastapi

lecz jest maly szkpul Zeke nie wiedzail o Ejtanie i podobno jest minimum 2 grupy innych na wyspie a jakc wracajac od zeke bardzo wkurzony postanowil zaczac szkolic armie ale to w przyszlych odcinkach

może jedny z nich to ludzie którzy odpadli jeszcze w locie,ale mało prawdopodobne żeby jeszcze przeżyli

a wiec byly 2 grupy rozbitkow z srodka samolotu i z ogona nasza grupa liczyla 48 osob ich chyba 22 ale u nich inni czyli Ejtan pozabieral dzieci i zabil najsilniejszych jest tam miedzyinnymi Pan Eko i Anna lucia i dolaczom do naszej grupy

a oprocz tego sa 2 grupy Innych (ZLYCH)