Lot w tunelu aerodynamicznym. Ktoś próbował?

Może ktoś z Was próbował lotu w tunelu aerodynamicznym? Jak wrazenia? I ile trwa taki lot?

Od dziewczyny dostałem prezent na swoje urodziny i latałem w tamtym roku (styczeń 2017) w FlySpot pod Warszawą. Ogólnie to sam lot był super. Wcześniej szkolenie z instruktorem co do komend będąc w tunelu (jest tak głośno, że nie ma szans, że coś się usłyszy + do tego wkładki piankowe do uszy). Przeżycie niezapomniane i bardzo ciekawe :slight_smile: Na samym końcu (na koniec drugiego lotu) podkręcają prędkość dmuchawy i instruktor (w moim przypadku kobieta) załapała mnie za uchwyty w kombinezonie i podlecieliśmy dużo wyżej przez co robiło to jeszcze większe wrażenie.
Za dwa loty po ok 45s (czas spadania z wysokości ok 4km z tego co pamiętam) zapłacić trzeba było coś ponad 200zł (musisz sprawdzić w cenniku).
Musisz pomyśleć czy warto czy nie wydać ponad 200zł za 1,5min latania w samym tunelu :slight_smile:

1 polubienie

Wejdź sobie na stronę tunelu i zobacz sobie ile trwaja loty. Z tego co pamiętam to 2 minuty jeden lot. Ale warto jest na pewno wykupic sobie kilka bo za pierwszym razem dopiero załapujesz o co w tym chodzi…

Jeśli o mnie chodzi to nie latałem ale zastanawiałem się czy nie spróbowac. Wydaje się fajne.
https://bobrzanie.pl/2018/04/06/loty-w-tunelu-aerodynamicznym-we-wroclawiu-poczuj-adrenaline/